به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک صبح امروز در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان ضمن تبریک هفته دولت گفت: اگر یک مدیر در بین باقی مدیران، نمونه شناخته می شود بخاطر زحمات کارکنان آن اداره است.

وی افزود: فعالیت و زحمتی که کارکنان و کارشناسان آن اداره می کشند باعث می شود تا آن مدیر پیشرفت و نمود پیدا کند.مدیر یک نفر است ولی قطعا مجموعه ای که با وی کار می کنند نقاط ضعف و قوت او به شمار می آیند.

سید شمس الدین حسینی قتالی اظهار داشت: انتظار نداشته باشید یک رییس همیشه خوب باشد یا همیشه ضعیف باشد چون رییس یک نفر است ولی با مدیریت درست می توان انتظارات را برآورده کرد.

وی ابراز امیدواری کرد: مدیران شهرستان ما اکثرا جوان هستند و قطعا انرژی نیروی جوان بیشتر است و امیدواریم که مدیران برای مردمی که به عنوان ارباب رجوع به آنها مراجعه می کنند الگو باشند.

فرماندار شهرستان بستک با تاکید بر اینکه اصل کار یک مدیر باید اخلاق مداری باشد ابراز داشت: آرزوی بسیاری از مردم است که کارمند بشوند، بیشتر کارمندان ما اوضاع خوبی دارند، اوضاع زندگی آنها نسبت به حداقل ۹۰ درصد مردم جامعه بهتر است، کارمندان مورد غبطه جامعه قرار می گیرند و بعضی اوقات حتی به ما حسادت می کنند.

وی خاطرنشان ساخت: هر مدیری که فعالیت مثبت او برای ما نمایان بشود ممکن است چند سال پشت سر هم به عنوان مدیر نمونه انتخاب بشود پس تلاش و فعالیت خود را افزایش دهید و به مردم خدمت کنید چون سهمیه بندی نداریم.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک ادامه داد: ما زمانی رییس می شویم که مردمی هم وجود داشته باشند.ما بدون مردم هیچی نیستیم.هدف ما خدمت رسانی به مردم باشد.ما از خود مردم هستیم پس نباید به آنها پشت کنیم.

وی در پایان ضمن تشکر از مردم بافرهنگ شهرستان بستک با اعلام اینکه باید خدمتگزار و قدردان این مردم باشیم گفت: مردم شهرستان بستک خاص هستند، بسار کم توقع بوده و با محبت کنار هم زندگی می کنند.دست خود را جلوی کسی دراز نمی کنند و باعث شده اند که مدیران و کارکنان در آرامش باشند.مردم در قسمت های دیگر استان بطور خیلی جدی تر مطالبه گر هستند.

گفتنی است مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان بستک صبح امروز با حضور مسئولین ارشد شهرستان و جمعی از کارمندان دستگاه های دولتی در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک برگزار شد و در پایان از مدیران و کارمندان نمونه با اهدا لوح و جوایز، تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام / ش.ز