به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک صبح امروز در مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان بستک ضمن گرامیداشت هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر گفت: دشمن مشکلات کوچک را مرتفع می کند تا ما را از مسیر اصلی منحرف و تفکر انقلابی ما را کم رنگ کند.

وی افزود: کشوری با این همه امکانات و ادعای واقعی داریم پس نباید مردم را دلسرد کنیم.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی اظهار داشت: مدیر در هر بخشی که کار می کند رهبر آن بخش محسوب می شود. در سیستم مدیریتی، ریسک پذیری مهم است. مدیر کسی است که عُرضه داشته باشد از یک بخشنامه به نفع مردم و قشر ضعیف جامعه استفاده کند زیرا وی اختیاردار است و اسم مدیر بر روی اوست.

وی با اشاره به اینکه باید به جوانان میدان بدهیم تصریح کرد: هرجا مدیریت را به دست قشر جوان داده ایم موفق شدیم.در شهر بستک هر اداره ای که مدیر جوان دارد تحرک آن اداره بیشتر است زیرا مدیر جوان، جهادی عمل می کند و از چیزی هراس ندارد.

امام جمعه شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به بیانیه گام دوم انقلاب گفت: فضای مجازی در کشور ما بی در و پیکر است و مدیریت نمی شود.دشمن به راحتی از طریق فضای مجازی ذهنیت مردم را عوض می کند.

گفتنی است مراسم تجلیل از کارمندان نمونه شهرستان بستک صبح امروز با حضور مسئولین ارشد شهرستان و جمعی از کارمندان دستگاه های دولتی در سالن پیامبر اعظم (ص) شهر بستک برگزار شد و در پایان از مدیران و کارمندان نمونه با اهدا لوح و جوایز، تقدیر بعمل آمد.

انتهای پیام / ش.ز