به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک ضمن تبریک هفته دولت و یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر اظهار داشت: پروژه های متمرکز شهرداری جناح با اعتباری بالِغ بر ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی از افتتاح اولین اقامتگاه بوم گردی شهرستان در روستای کهتویه با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: هدف از افتتاح این پروژه ایجاد اشتغال برای ۱۰ نفر و جذب گردشگر با توجه به ظرفیت های بالای این روستا در گردشگری می باشد.

حسینی قتالی همچنین از افتتاح پروژه بهسازی معابر روستای کنارسیاه با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان با مشارکت دهیاری و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خبر داد.

فرماندار بستک بیان داشت: افتتاح یک واحد طرح پرورش شترمرغ در زمینی به مساحت ۳۱۵۰۰ متر مربع و اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در روستای عالی احمدان از دیگر پروژه های سومین روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود که با حضور مسئولین به بهره برداری رسید و تقدیم به مردم خوب بخش جناح شد.

وی افزود: همچنین در این روز مسجد دانشگاه آزاد اسلامی شهر جناح با اعتبار ۱ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان افتتاح گردید.

قابل ذکر است کلنگ زنی خانه صنایع دستی روستای کهتویه، غبارروبی گلزار شهدای گمنام شهر جناح و دیدار با خانواده شهید عبداللهی از دیگر برنامه های سومین روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود.

گزارش تصویری : مسعود اسدی

انتهای پیام / ش.ز