به گزارش بستک نیوز ،  ریاست فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بستک در گفتگویی با بستک نیوز از احداث پلاتو تئاتر با ظرفیت ۱۰۰ صندلی و نگارخانه عکس با ظرفیت ۳۵ عکس در شهر بستک خبر داد.

داوود دادوند در این خصوص گفت : پروژه ساخت پلاتو نمایش با ظرفیت ۱۰۰ صندلی و نگارخانه با ۳۵ قاب عکس در زمینی به مساحت بیش از ۸۰۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۱۵ میلیارد ریال و در مدت یکسال در پارک ۲۲ بهمن شهربستک احداث خواهد شد.

وی افزود :  بودجه این پروژه ها از محل عتبار مالیات بر ارزش افزوده و با همکاری شهرداری بستک تامین خواهد شد و تجهیز امکانات آن با اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی هرمزگان می باشد.

دادوند از حسن نظر استاندار هرمزگان به منظور پیگیری تامین بودجه احداث این دو پروژه در بستک تشکر کرد و افزود : کلنگ این پروژه چهارشنبه با حضور معاون استاندار و مسئولین شهرستان بستک به زمین زده خواهد شد.

گفتنی است هنرمندان شهرستان بستک بارها و در جلسات مختلف درخواست احداث پلاتو در شهر بستک را داشتند که در سفر اخیر دکتر صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به هرمزگان قول احداث آن در همه شهرستان های استان هرمزگان به هنرمندان داده شد.

انتها/