در دومین روز از هفته دولت و با حضور فرماندار و جمعی از مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان ۵ پروژه عمرانی و تولیدی با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و۵۸۴ میلیون تومان در شهر بستک به بهره برداری رسید.

به گزارش بستک نیوز ،سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در آئین افتتاح این پروژه ها ضمن گرامیداشت یا دو خاطره شهیدان رجایی و باهنر و تبریک هفته دولت اظهار داشت:در دومین روز هفته دولت پروژه های متمرکز شهرداری بستک با اعتبار بالغ بر ۲ میلیارد تومان شامل چهار راه ره آورد مالیات،جداره سازی و سنگفرش دبستان مصطفویه،اجرای المان برکه و بهسازی زمین ورزشی پارک ۲۲ بهمن با مشارکت اداره ورزش و جوانان افتتاح و به بهره برداری رسید.

فرماندار بستک افزود:همچنین امروز پروژه کارگاه تولیدی مبلمان و مصنوعات چوبی با اعتباری بالغ بر ۵۷۰ میلیون تومان با حضور مسئولین به بهره برداری رسید.

گفتنی است بازدید و سرکشی از بیماران بستری در بیمارستان فارابی بستک، دیدار فرماندار و مسئولین با جامعه پزشکی شهرستان و تقدیر از پزشکان به مناسبت روز پزشک،افتتاح نمایشگاه کتاب با موضوع رونق تولید و دیدار با جامعه کارگری از دیگر برنامه های دومین روز از هفته دولت در شهرستان بستک بود که با حضور فرماندار و مسئولین صورت گرفت.

گزارش تصویری : مسعود اسدی

انتها/