به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، اکبر احمـدی دولخانی معاون فرماندار شهرستان بستک در جمع نمازگزاران مسجد جامع شهر بستک ضمن تبریک اعیاد گذشته قربان و غدیر و همچنین روز پزشک به جامعه پزشکی شهرستان بستک، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر را گرامی داشت و گفت: مسئولین شهرستان بستک بایستی سیره و راه و روش شهیدان رجایی و باهنر را الگو و سرمشق در اخلاق، رفتار و خدمت صادقانه به مردم قرار دهند.

وی با اشاره به تحولات منطقه و جهان اظهار داشت: دشمنان قسم خورده نظام و انقلاب، چشم دیدن پیشرفت کشور عزیزمان را ندارند و به دنبال متوقف کردن پیشرفت کشور هستند و از هر دسیسه و نیرنگی برای توقف پیشرفت کشور استفاده نموده و در طول این چهار دهه با سد محکمی به نام جمهوری اسلامی و رهبری شجاع و کاردان و با پشتوانه مردمی روبرو هستند و آنها غافل از این اند که مردم ما با بیش از چهار دهه تحریم، در هنر غلبه بر مشکلات به کمال رسیده اند.

معاون فرماندار بستک به شکار پهپاد آمریکایی در آب های سرزمینی جمهوری اسلامی و سرنگونی آن توسط نیروهای سپاه پاسداران اشاره کرد و افزود: هرگونه تخطی دشمن به حریم هوایی، دریایی و زمینی کشور با پاسخ کوبنده جوانان این مرز و بوم روبرو خواهد شد، همانند سرنگونی پهپاد فوق پیشرفته آمریکا که توسط نیروهای برومند هوافضای سپاه پاسداران صورت پذیرفت که این موفقیت حاصل صبر و استقامت مردم و توانمندی فرزندان این مرز و بوم و مرهون خون شهیدان رجایی و باهنر و امثالهم است.

احمدی دولخانی در بخش دیگری از سخنان خود به مسئله انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی پرداخت و خاطرنشان کرد: در سال جاری رویداد سیاسی مهم و حساسی در پیش داریم که با توجه به شرایط نیاز است تا مشارکت مردم در انتخابات آتی حداکثری باشد. مردم بستک بارها و بارها اثبات کرده اند که در تمام صحنه ها و رویدادهای سیاسی حضور فعال دارند و این بار هم به فضل و یاری خداوند مشارکت حداکثری در پای صندوق های رأی خواهند داشت و برگ زرین دیگری به نام خود در صفحه تاریخ رقم خواهند زد.

وی تصریح کرد: در هفته دولت امسال ۹۶ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۷۲ میلیارد تومان در بخشهای مختلف عمران شهری و روستایی، حمل و نقل، انرژی، بهداشت و درمان، آبرسانی، آموزشی و فرهنگی، ورزش و جوانان، اشتغال و سرمایه گذاری، ارتباطات و … به بهره برداری خواهد رسید و این هدیه ای است از طرف نظام، دولت و دستگاه های اجرایی که تقدیم مردم عزیز و شریف شهرستان بستک خواهد شد.

احمدی دولخانی در پایان از خیرین گرانقدری که در کنار دولت منشأ اثرات و خدمات ارزشمندی در سطح شهرستان بستک شده اند تقدیر و تشکر کرد.

گفتنی است برخی از روسای ادارات شهرستان به مناسبت هفته دولت برای تشریح و تبیین عملکرد دولت از تریبون نمازجمعه روستاها به بیان عملکرد خود پرداختند.

انتهای پیام / ش.ز