مراسم تکریم مسئول زکات و معاون مشارکت های مردمی کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان بستک با حضور مهرداد تاجیک معاون مشارکت‌ های مردمی استان و مرتضی بخرد رئیس اداره زکات استان و پرسنل کمیته امداد بستک در سالن جلسات این اداره برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، مهرداد تاجیک معاون مشارکت‌ های استان ضمن تقدیر از زحمات سی ساله حاج آقا وحیدی و ولید تارنگ، با بیان اینکه در دوران بازنشستگی جوهره انسانی کمتر نمی شود بیان داشت: مسئولیت و تکالیفی که خداوند بر دوش انسان قرار داده تا آخرین نفس ادامه دارد و انسان باید در زمان حیات در عرصه های مختلف تلاش نماید.

وی با اشاره به اینکه بازنشستگی بریدن از مسئولیت و خدمت و اجتماع نیست اظهار کرد: ما از هم فکری بازنشستگان این نهاد استقبال می کنیم و امیدواریم که با ادامه ارتباط خود با این نهاد خدمتگزار، همچنان از تجربیات چند ساله آنان در خدمت رسانی به محرومین بهره مند باشیم.

همچنین جواد رستمی زاده رییس کمیته امداد شهرستان بستک هدف از برگزاری این نشست را تقدیر و تشکر از زحمات بازنشستگان عنوان کرد و افزود: زحمات امدادگران پیشکسوت این نهاد که در خدمت رسانی به محرومین صورت گرفته با هیچ چیز قابل مقایسه نیست.

وی به لزوم قدردانی از امدادگران بازنشسته اشاره کرد و گفت: امید است که ارتباط قلبی و فیزیکی ما همچنان حفظ شود و هرکاری که در توان ما باشد برای بازنششستگان این نهاد مقدس انجام می دهیم.

در پایان این مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایایی از بازنشستگان تجلیل شد.

انتهای پیام / ش.ز