به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، سرهنگ عبدالرحیم جعفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: هدف نیروی انتظامی در ماموریت ها و ارائه خدمات به مردم، ایجاد احساس آرامش در بین اقشار مختلف جامعه است و خبرنگاران و اصحاب رسانه نیز با این دیدگاه در جامعه انجام وظیفه می کنند.

وی خبرنگاران را چشم بینا و زبان صادق، صریح و گویا برای مردم دانست و افزود: نیروی انتظامی با تمام وجود همکاری و تعامل لازم را با خبرنگاران و اصحاب رسانه دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان بستک لنز دوربین، قلم و سخن خبرنگاران را دارای تاثیرات زیادی در جامعه دانست و گفت: خبرنگاران می توانند با استفاده از این موضوع، اقدامات و عملکرد نیروی انتظامی را بدون تبعات منفی و به زیبایی انتقال دهند.

سرهنگ جعفری با اشاره به اینکه در حال حاضر فضای مجازی بیش از ۷۰ درصد زندگی انسان ها را تحت تاثیر قرار داده است اظهار داشت: در این برهه حساس، نقش خبرنگاران و هنرمندی آنان در ارائه اخبار صحیح به مردم بسیار حساس است.

وی تصریح کرد: در عصر قدرت ارتباطات، نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی موثر و حیاتی است، نقش و جایگاه رسانه در اطلاع رسانی، فرهنگ سازی، کاهش تخلفات و … بسیار تاثیرگذار و ستودنی است.

فرمانده انتظامی شهرستان بستک گفت: مهم ترین سرمایه نیروی انتظامی، اعتماد مردم است و این اعتماد بوسیله عملکرد ما و زحمات شما خبرنگاران بوجود آمده، بنابراین فعالیت های مطلوبی که در راستای آسایش و امنیت مردم صورت می گیرد باید توسط رسانه ملی، خبرگزاری ها، مجموعه های رسانه ای دیداری و شنیداری منعکس شود.

این مقام انتظامی افزود: برخی از سازمان ها شاید تمایلی به ارائه فعالیت های خود نداشته باشند اما ما معتقد هستیم که نیروی انتظامی در منظر مردم قرار دارد و باید فعالیت ها و ماموریت های این نیرو دیده شود چرا که این امر به نفع ماست، البته در برخی از مواقع (بدلیل رعایت سلسله مراتب) در انعکاس اخبار محدودیت داریم.

انتهای پیام / ش.ز