به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،سید بدر آل عبائی شهردار بستک در حاشیه بهره برداری از خودرو تانکر آب شهرداری بستک اظهار داشت: شهر بستک بعنوان یکی از گرمترین نقاط استان هرمزگان و کشور و قرار گرفتن در مسیر آتش بادهای تابستانی نیازمند غرس درخت برای ایجاد سایه در سطح شهر می باشد که هم اکنون شهر بستک به شدت با کمبود درختان سایه دار مواجه است.

وی افزایش سرانه فضای سبز شهری بستک را یکی از اولویت های برنامه ارائه شده شهرداری بستک به شورای اسلامی شهر بستک معرفی کرد و افزود : . در یک سال اخیر با برنامه ریزی انجام شده  بیش از ۳۵۰۰ اصله نهال در سطح شهر غرس شده اند.

آل عبائی افزود: شهرداری بستک به دلیل کمبود ماشین آلات آبیاری و یا مستهلک بودن آنها مشکلات زیادی را پشت سر گذاشته است و حتی گاها برای آبیاری درختان سطح شهر اقدام به اجاره تانکر می کرده است. وی اضافه کرد: با توجه به نیاز مبرم شهرداری به خودرو تانکر آب پیگیری ها از روزهای نخستین برای تامین یک دستگاه تانکر آب از سازمان شهرداریهای کشور انجام پذیرفت که  تا اینکه با کمک مسئولین و لطف خدا یک دستگاه تانکر آب با ظرفیت حجم نزدیک به ۱۰ هزار لیتر برای آب رسانی به فضای سبز شهری و همچنین کمک به فعالیتهای عمرانی با مبلغی بالغ بر ۸ میلیارد ریال به ناوگان خودرویی شهرداری بستک ملحق شد.

وی در پایان ضمن تشکر ویژه از دکترشریفی نماینده پرتلاش و خستگی ناپدیر غرب هرمزگان که پیگیریهای زیادی جهت اختصاص این تانکر به شهرداری از دکتر همتی استاندا هرمزگان ، مهندس جمالی نژاد معاون عمرانی وزارت کشور ، مهندس مختاری مدیرکل دفتر معاونت عمرانی وزارت کشور،  مهندس مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان،  حسینی قتالی فرماندار شهرستان،  مهندس صادقی پور مدیر کل دفتر شهری و کارکنان دفتر شهری استانداری و همچنین از اعضای ساعی و با همت شورای اسلامی شهر بستک ، که در تحقق این امر نقش مهم و ارزشمندی داشتند و خالصانه سهیم بوده اند، تشکر و قدردانی کرد.

انتها/