به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان صبح امروز با استقبال مسئولین ارشد شهرستان وارد بستک شد و در بدو ورود با حضور در گلزار شهدا، به مقام شامخ شهیدان ادای احترام کرد.

وی هدف از این سفر را آشنایی با وضعیت دادگستری شهرستان و شناسایی نقاط قوت و ضعف آن عنوان کرد و افزود: مشکلات قضایی مردم شهرستان بستک را از نزدیک جویا خواهم شد و در راستای رفع آنها اقدامات لازم صورت می گیرد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان اظهار داشت: پرونده های قضایی را به دقت بررسی می کنیم و دستورات لازم برای رفع ایرادات و اشکالات بخصوص در بحث اطاله دادرسی ها داده می شود.

علی صالحی تکریم ارباب رجوع را از اولویت ها و دستور ویژه کار خود دانست و تاکید کرد: سعی ما بر این است که مشکلات مردم و پرونده های مهم در سطح استان و شهرستان به بهترین نحو، با توجه خاص و در سریعترین زمان ممکن حل بشود.

وی در ادامه با اشاره به بحث مبارزه با فساد گفت: با هیچ کس و هیچ دستگاهی تعارف نداریم و اگر شخصی بخواهد اموال بیت المال را عرضه کند یا فسادی در وجودش باشد چه در دستگاه خود ما چه در دیگر دستگاه ها ، قاطع و قانونی برخورد خواهیم کرد.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان در پایان با بیان اینکه عملکرد دستگاه قضایی را برای مردم تشریح و تبیین می کنیم افزود: باید نظارت بر واگذاری های بخش خصوصی ضابطه مند باشد تا عده ای سوداگر نتوانند اموال بیت المال را عرضه کنند.

در ادامه حجت الاسلام والمسلمین یونس قائدی امام جمعه شهرستان بستک ضمن تمجید از عملکرد دادگستری شهرستان بستک گفت: آقای حاجی زاده رییس دادگستری شهرستان، نیرویی بااخلاق و باتجربه است، روابط عمومی وی با مردم خوب بوده و در تشریح مسائل جاری دستگاه قضا بسیار فعال هستند و مردم را نسبت به آینده نظام و انقلاب دلگرم و امیدوار می کنند.دیدگاه باز نسبت به شیعه و برادران اهل سنت دارند و توانسته رضایت عمومی را نسبت به دستگاه قضایی شهرستان در بین مردم کسب کند.

حجت الاسلام والمسلمین قائدی خواستار حمایت بیشتر از مجموعه قضایی در بستک شد تا این دلگرمی همچنان در بین مردم این شهرستان برقرار باشد.

انتهای پیام / ش.ز