به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، فرمانده انتظامی شهرستان بستک از کاهش ۱۰۰ درصدی جانباختگان تصادفات درون شهری و کاهش ۵۰ درصدی تصادفات برون‌ شهری از ابتدای سال تاکنون در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عبدالرحیم جعفری در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس در تشریح این خبر گفت: کاهش تلفات شهری و جاده ای یکی از اولویت‌ های کاری نیروی انتظامی شهرستان از ابتدای سال تاکنون بوده است.

وی با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون در حوزه درون شهری تصادفات فوتی ۱۰۰ درصد، تصادفات جرحی ۵۰ درصد و مجروحین تصادفات نیز ۵۰ درصد بوده افزود: همچنین طی این مدت در حوزه برون شهری تصادفات فوتی ۵۰ درصد، تصادفات جرحی ۴۵ درصد و مجروحین تصادفات نیز ۲۶ درصد کاهش داشته است.

این مسئول انتظامی اظهار داشت: در این بازه زمانی با تشدید برخورد با رانندگان متخلف ۵۵ دستگاه خودرو و ۶۲ دستگاه موتورسیکلت در حوزه شهری و ۸۰ دستگاه خودرو و ۲۵ دستگاه موتورسیکلت در حوزه برون شهری توقیف و پس از اعمال قانون به پارکینگ منتقل شدند.

فرمانده انتظامی بستک ضمن قدردانی از همکاری خوب شهروندان با پلیس در اجرای طرح ها در سطح شهرستان از عموم مردم خواست که در صورت مشاهده و برخورد با هرگونه فعالیت مجرمانه توسط قاچاقچیان از طریق سامانه ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند تا در کمترین زمان ممکن نسبت به شناسایی جرم و دستگیری مجرمان اقدام گردد.

انتهای پیام / ش.ز