به گزارش بستک نیوز ،  رئیس دادگستری شهرستان بستک در گفتگویی با بستک نیوز ، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای هفتم تیر و در رأس آنها شهید مظلوم آیت الله بهشتی(ره) افزود: آیت الله شهید بهشتی، در تقوا و عدالت نمونه بود و به تعبیر امام راحل او یک ملت بود.

احمد حاجی زاده در تشریح برنامه های هفته قوه قضاییه در شهرستان بستک گفت : در اولین روز گرامیداشت این هفته جلسه پیشگیری از وقوع جرم برگزار خواهد شد. وی افزود : در روز دوم پس از غبارروبی از گلزار مطهر شهدای گمنام، پرسنل دادگستری شهرستان بستک دیداری با حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا قائدی امام جمعه شهرستان بستک و حاج آقا قتالی امام جمعه اهل سنت شهر بستک انجام خواهند داد.

رئیس دستگاه قضا ، دیدارهای مردمی رئیس دادگستری ، بازدید از پاسگاهها و کلانتری ، دیدار با خانواده معظم شهدا ، بازدید از شوراهای حل اختلاف بستک و جناح و حضور در نماز جمعه را از مهمترین برنامه های این هفته عنوان کرد.

گفتنی است هر ساله از یکم تا هفتم تیر ماه و در ایام سالگرد شهادت معمار دستگاه قضایی جمهوری اسلامی، شهید مظلوم آیت‌الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران صدیق انقلاب با عنوان هفته قوه قضاییه نامگذاری شده است.

انتها/