به گزارش بستک نیوز و به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان بستک، سومین نشست شورای اداری شهرستان به ریاست حسینی قتالی فرماندار شهرستان و با حضور حاج آقا قائدی امام جمعه شهرستان،احمدی دولخانی معاون فرماندار،بخشداران،شهرداران و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

حسینی قتالی در ابتدای این جلسه از مجموعه جهاد کشاورزی شهرستان که با فعالیت شبانه روزی برای مبارزه با هجوم ملخ ها تلاش نموده و موفق عمل کرده اند تشکر و قدردانی نمود.

 

فرماندار بستک در ادامه از مدیران و مسئولان دستگاههای اجرایی شهرستان خواست تا در خصوص پاسخ استعلامات و مجوزات در خصوص طرح ها و در خواست زمین قبل از هر گونه اقدامی با فرمانداری هماهنگی کنند.

فرماندار بستک بیان داشت: دشمنان ما با هدف قرار دان اقتصاد ما قصد تضعیف نظام را دارند که ملت ما با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و تدبیر دولتمردان در مقابل این توطئه های استعمارگران و خصوصا آمریکا ایستاده اند.

وی اضافه کرد:مسئولین بایستی همگام با دولت و در راستای تحقق اهداف و برنامه دولت تدبیر و امید حرکت کنند و از هرگونه تفکرات منفی نسبت به دولت دوری کنند.

نماینده عالی دولت در شهرستان تکریم ارباب رجوع و پیگیری مطالبات مردم را از اولویت کاری مدیران و کارکنان ادارت برشمرد و بر انجام به موقع کارها و استفاده درست از امکانات در مواقع اظطراری و بحران تاکید کرد.

حسینی قتالی با اشاره به در پیش بودن هفته مبارزه با مواد مخدر بر آموزش و بالابردن سطح آگاهی جامعه برای مبارزه با این بلای خانمان سوز در طول سال تاکید کرد.