به گزارش بستک نیوز صبح امروز فعالین اقتصادی حوزه صنعت معدن تجارت شهرستان بستک در دیدار با مدیرکل صنعت معدن تجارت ، میراث فرهنگی و صنایع گردشگری ، مدیر شرکت توزیع پخش فرآورده های نفتی بندر لنگه و مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری دیدار به بیان دغدغه‌ها و مشکلات خود در این حوزه پرداختند.

مدیرکل دفتر امور هماهنگی اقتصادی استانداری هرمزگان در این جلسه گفت دولت برای ایجاد هر شغل در جامعه باید بین ۴۰۰ تا ۷۰۰ میلیون تومان هزینه کند ولی بخش خصوصی هم این شغل را با ۱۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان ایجاد خواهد کرد.
پاکزاد افزود : نگاه دولت به سرمایه‌گذار یک نگاه اعتقادی است و باید بپذیریم که شرایط کشور شرایط خاصی است و در یک شرایط حساس و جنگ اقتصادی قرار داریم.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری هرمزگان با اشاره به فشار برخی بانک ها به تولید کنندگان گفت: هیچ بانکی چه در بستک و چه در کل استان حق ندارد برای هیچ واحد تولیدی به بهانه بدهی اجراییه صادر کند.وی اضافه کرد: زیرا کشور در شرایط عادی قرار ندارد و هر بانکی با واحدهای تولیدی به بهانه بدهی برخورد کند با مجموعه استانداری و بنده طرف است.

مسعود پاکزاد در ادامه با اشاره به مصوبه حصار کشی به مرغداری ها گفت این مصوبه منتفی است زیرا در این شرایط هیچ توجیهی ندارد که مرغداری ۲۰۰ میلیون تومان هزینه حصارکشی دیوار بدهد. و منتفی شدن این مصوبه در کارگروه رفع موانع تولید استان تصویب شده است.

وی در پایان از همه فعالان اقتصادی خواست در صورت داشتن مشکلات حاد در حوزه‌های مختلف مستقیم با کارگروه رفع موانع تولید استان در تماس باشند.

انتها/