به گزارش بستک نیوز ، شب گذشته مراسم سومین سال تاسیس پایگاه خبری بستک نیوز با حضور مسئولان عالی رتبه استانی و شهرستانی من جمله دکتر حسین هاشمی تختی نماینده مردم در هتل جهانگیریه بستک برگزار شد.

دکتر هاشمی تختی نماینده مردم بندرعباس ،جزیره قشم ، ابوموسی ، حاجی آباد و بندرخمیر که بعنوان میهمان ویژه در این مراسم حضور داشت ، ضمن تبریک سالروز تاسیس پایگاه خبری بستک نیوز ، نقش رسانه های دیجیتال در عصر امروز را مهم ارزیابی کرد و افزود : مجموعه ای که هم اکنون دور هم جمع شده اند مشخص است که بستک نیوز اقبال خوبی دارد ، زیرا همه جمع شده اند ، از نیروی انتظامی ، سپاه ، فرماندار ، دستگاه قضا و افراد با سلایق مختلف دور هم جمع شده اند نشان دهنده استقلال پایگاه خبری بستک نیوز است .

وی افزود : اگر می خواهیم تاثیر گذار باشیم و حرفمان در جامعه تاثیر داشته باشد نیاز به استقلال است که مطمئنا نقش بهتری برای ما خواهد داشت و اگر حب و بغض و گرایش به جریان و شخصیت خاصی در رسانه وجود داشته باشند تاثیر گذاری رسانه تقلیل می یابد. وی اضافه کرد: پیشنهاد ما به گردانندگان این رسانه این است که راهی که تا کنون دنبال کرده اند را پیش ببرند.

معصومه قاسمی مدیرعامل خانه مطبوعات هرمزگان نیز که از میهمانان ویژه این مراسم بود در قسمتی از برنامه نقش پایگاه خبری بستک نیوز در شهرستان بستک و منطقه غرب استان را مهم ارزیابی کرد و گفت : تلاش سه ساله این مجموعه خبری ستودنی است و جمعی که از مسئولان و مردم در این جشن حضور دارند نشان از پشتکار جوانان این پایگاه خبری است.

شیخ عبدالله بنی عباسی به نمایندگی  نماینده غرب هرمزگان نیز در این مراسم ضمن ابلاغ تبریک ناصر شریفی به مجموعه بستک نیوز خطاب به مدیرمسئول پایگاه خبری بستک نیوز گفت : اینکه مردم در اینجا جمع شده اند نشان دهنده این است که همه ما شما و بستک نیوز را دوست داریم. وی همچنین از تلاش های سه ساله پایگاه خبری بستک نیوز و عوامل این رسانه تقدیر و تشکر بعمل آورد.

گفتنی است در پایان این مراسم از یاوران و عوامل سایت خبری تحلیلی بستک نیوز تجلیل و کیک سه سالگی این مجموعه به دست مسئولین بریده شد.

گزارش تصویری: