جلسه کارگروه تخصصی بانوان و خانواده با محوریت برنامه ریزی میلاد فرخنده و با سعادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) و هفته مقام زن و روز مادر به ریاست سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک و با حضور بانوان ادارات در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حسینی قتالی با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن با بیان اینکه بانوان باید همواره سیره اخلاقی و رفتاری حضرت فاطمه زهرا(س) را سرمشق و الگوی خود قرار دهند بیان داشت: هفته بزرگداشت مقام زن و مادر فرصت مناسبی است که همه ادارات و نهادهای شهرستان با برنامه‌های متنوع فرهنگی و اجتماعی به جایگاه و رسالت واقعی زنان در اسلام و انقلاب اسلامی بپردازند.

وی با اشاره به حضور و مشارکت پرشور بانوان در همه مراسمات افزود: بانوان شهرستان بستک همواره در همه زمینه ها حضوری مثال زدنی داشته اند که این خود جای تحسین دارد.

فرماندار بستک در ادامه از حضور بانوان در سفرجناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور به استان هرمزگان و شهرستان بندرلنگه تشکر کرد.

حسینی قتالی به توانمندی های بالای بانوان شهرستان اشاره و اظهار داشت: باید روحیه خودباوری و اعتماد به نفس را در بانوان بالا ببریم تا این قشر از جامعه نیز توانمندی‌های بی‌نظیر خود را در همه عرصه ها نشان دهند.

در پایان این جلسه از اعضای کمیته بانوان دهه مبارک فجر تجلیل شد.

انتهای پیام / ش.ز