جلسه ستاد خدمات اجرایی سفرهای نوروزی شهرستان بستک به ریاست احمدی دولخانی معاون فرماندار شهرستان بستک و با حضور اعضاء در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، احمدی دولخانی در این جلسه اظهار داشت: شهرستان بستک دارای ظرفیت و جاذبه های گردشگری خوبی می باشد و تعطیلات نوروزی فرصت خوب و مغتنمی برای نشان دادن این ظرفیت ها، جاذبه ها و آداب و رسوم شهرستان برای مسافران نوروزی است.

معاون فرماندار بستک در ادامه بیان داشت: مهم ترین هدف ما در ستاد تسهیلات نوروزی کسب رضایتمندی میهمانان و گردشگران و رونق شهرستان است که دستگاههای اجرایی و دست اندرکاران ستاد تسهیلات سفر باید در این جهت تلاش نمایند.

معاون فرماندار بستک نصب پلاکارد و بنر توسط شهرداران و دهیاران در سطح شهرستان برای خوش آمد گویی و مشخص کردن مکان‌های گردشگری و تفریحی مناطق شهری و روستایی، تنظیم مراکز خرید در طول تعطیلات نوروزی، آماده سازی پارک ها، فضای سبز، ورودی شهر و نصب علائم راهنمایی و رانندگی در سطح شهر و جاده های مرتبط به شهرستان بستک را از دیگر وظایف ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی شهرستان عنوان کرد.

وی در پایان اظهار داشت: در سنوات گذشته برنامه های خوبی با همکاری و همت جمعی مردم، مسئولین و کمیته ها برگزار شده و امیدواریم امسال نیز این روند به نحو مطلوب تر صورت گیرد تا مسافران و میهمانانی که به شهرستان بستک سفر می کنند با خاطره ای خوش شهرستان را ترک نمایند.

انتهای پیام / ش.ز