سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک با انتشار پیامی حادثه تروریستی زاهدان  و شهادت جمعی از پاسداران مدافع وطن را تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَاتَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلُوا فِی سبیلِ اللّهِ اَمواتاً بَلْ اَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِمْ یرزقونَ

حادثه تلخ و تاسف بار شهادت جمعی از مرزداران شجاع و غیور ایران اسلامی در محور خاش – زاهدان ، در پی جنایت تروریستی پلید ترین دشمنان کوردل نظام و انقلاب ، موجب تاثر و تالم شدید ملت رشید ایران اسلامی گردید .

بی تردید انجام این اقدام ددمنشانه آنهم پس از حضور حماسی ملت بزرگ ایران در شکوه حضورآگاهانه و مشتاقانه راهپیمایی بزرگ یوم الله ۲۲ بهمن و شیرینی اتحاد و همبستگی ملت ایران در دفاع از آرمانها و ارزشهای خلق شده درجشن چهلمین سالگرد انقلاب  ، نشان از عمق وحشت و عصبانیت دشمنان قسم خورده ی انقلاب و ملت بزرگ ایران دارد که این چنین بوسیله ی تروریست های تکفیری و از خدا بی خبر ، دست به اقدامات کوردلانه زده و دست خود را به خون پاک پاسداران رشید و رزمندگان غیور این سرزمین آلوده می کنند .

 این حادثه تروریستی وخبیث بر علیه ملت ایران نشان از شکست و زبونی دشمنان اسلام و انقلاب دارد و بدخواهان به نظام اسلامی بدانند که ملت ایران با این حوادث از آینده نظام اسلامی ناامید نمی شوند و دست از پشتیبانی و حمایت از ارزش های  نظام اسلامی و ولایت فقیه بر نمی دارد. وبا شهادت این دلاورمردان روز بروز درخت انقلاب تنومندتر می گردد. و ملت رشید  ایران هوشیارتر و بیدارتر از گذشته در مسیر انقلاب اسلامی حرکت می کنند.

اینجانب این واقعه غم انگیز را به پیشگاه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، مردم شهید پرور ایران اسلامی، خانواده معظم شهدا، نیروهای نظامی و انتظامی و سبزپوشان سپاه پاسداران و خانواده های معظم این شهیدان تسلیت عرض می‌نمایم.

 سید شمس الدین حسینی قتالی

فرماندار شهرستان بستک