در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور رضا مدرس معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان ۲۱ پروژه عمرانی با اعتبار ۱۳ میلیارد تومان در شهرستان بستک به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حسینی قتالی در آیین افتتاح پروژه های عمرانی شهرستان با تبریک ایام الله دهه مبارک فجر اظهار داشت: افتتاح مجتمع فرهنگی و آموزشی خاتم النبین (ص) روستای تدرویه با اعتبار ۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و همچنین افتتاح مرغداری گوشتی ۲۰ هزار قطعه ای این روستا با اعتبار ۸۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

فرماندار بستک افزود: روکش آسفالت گرم محور بستک-لار به طول ۱۰ کیلومتر و با اعتبار ۲ میلیارد تومان به نمایندگی از ۳ میلیارد تومان پروژه های راهداری و حمل ونقل جاده ای از دیگر پروژه های پنجمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان بستک بود که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری هرمزگان به بهره برداری رسید.

فرماندار بستک همچنین از افتتاح متمرکز پروژه های شهرداری بستک با اعتبار ۳ میلیارد و ۳۷۰ میلیون تومان و همچنین اقتتاح متمرکز پروژهای برق شهرستان با اعتبار ۳ میلیارد و ۶۰۷ میلیون تومان در این روز خبر داد.

گفتنی است افتتاح سالن ورزشی روستای عالی احمدان  با اعتبار ۱ میلیارد تومان، کلنگ زنی مجتمع فرهنگی و هنری و کلنگ زنی طرح آبرسانی به محلات روستای تدرویه، کلنگ زنی سالن چند منظوره روستای کوخرد از دیگر برنامه های پنجمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان بستک بود که با حضور مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.

انتهای پیام / ش.ز