به گزارش بستک نیوز ، فرماندار شهرستان بستک با بیان اینکه کمیته‌های ۲۴ گانه ستاد چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلفی برای شهرها و روستاهای شهرستان تدارک دیده‌اند اظهارداشت : برنامه ها این دهه مبارک در مرکز شهرستان و روستاها با شکوه خاص و متفاوت تر از سال های گذشته برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه ۱۶ تا ۲۲ بهمن مصادف با ایام فاطیمه (س)است افزود: در این ایام برنامه‌های دهه فجر با حفظ حرمت ایام فاطیمه در نقاط مختلف برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه گلبانگ انقلاب در کلیه مدارس سطح شهرستان نواخته می‌شود تصریح کرد: از آنجائیکه ۱۲ بهمن مصادف با روز جمعه است گلبانگ انقلاب درروز شنبه ۱۳ بهمن در کلیه مدارس سطح شهرستان نواخته می شود ، که این مراسم به صورت نمادین با حضور مسئولین در مدرسه شهید رجایی شهر بستک برگزار می گردد.

فرماندار بستک در ادامه سخنان خود افزود : ۴۲۰ برنامه فرهنگی،هنری،ورزشی و… درقالب ۴۰عنوان ویژه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهر و مناطق روستایی و عشایری شهرستان بستک به اجرا در میآید ، که مردم ۲ شهر و ۶۵ روستای شهرستان در ایام دهه فجر میزبان جشن‌های این ایام مبارک هستند.
ایشان همچنین از برگزاری جشنواره فرهنگی و هنری جهانگیریه با موضوع ۴۰سال افتخار,عزت آفرینی وخود باوری به مدت چهار روز از دوازده بهمن لغایت پانزده بهمن ماه از ساعت ۱۷ تا ۲۲ در میدان میوه و تره بار بستک با هدف ارائه عملکرد دستگاههای اجرایی وتوانمندی های شهرستان در بخش های فرهنگی ,اقتصادی وهنری وآشنایی با آداب ورسوم خبر دادندو از جشنواره بعنوان مهمترین برنامه های فرهنگی و هنری در این دهه نام بردند.

سید شمس الدین قتالی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره خدمات نظام و انقلاب اسلامی بویژه عملکرد دستگاههای اجرایی شهرستان افزود:در شهرستان بستک در ایام الله دهه مبارک فجر وبه میمنت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ۹۶پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر ۶۶میلیارد ۷۷۰میلیون تومان در بخش های مختلف بهداشت ودرمان,عمران روستایی,عمران شهری , آب وبرق ,ورزش و جوانان ,مسکن ,آموزش وپرورش,راهداری و حمل ونقل ,راه وشهر سازی,منابع طبیعی ,جهاد کشاورزی ,صنعت ومعدن ,مخابرات و… افتتاح و مورد بهره برداری قرار می گیرد.
ایشان در پایان سخنان خود با اشاره به تعامل و مشارکت بالای خیرین در این شهرستان گفت: به دلیل تعامل خوب خیرین با مجموعه دولت,در این شهرستان کارها به سرعت وبا دقت بیشتر پیش می رود بطوری که از نظر تعداد پروژه امسال ۲۶درصد واز نظر اعتبار۱۳درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته ایم.

انتها/