به گزارش بستک نیوز ،حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک در همایش دهیاران شهرستان ضمن تبریک چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار داست:دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران همیشه درصدد ضربه زدن به این نظام بوده و امروز با هدف قراردادن اقتصاد ما می خواهند آرامش ما را برهم بزنند  که بحمدالله با شکست مواجه شده اند.

وی با اشاره به نزدیک بودن چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن مراسمات و برنامه های این ایام تاکید نمود.

فرماندار بستک در ادامه به ظرفیت خیرین بزرگوار شهرستان بستک پرداخت و از دهیاران خواست تا از این ظرفیت برای عمران و آبادانی روستا استفاده نمایند.

وی اضافه کرد:دهیاران باید روحیه انتقاد پذیری بالایی داشته باشند و از انتقادات مثبت در جهت رفع مسائل و مشکلات روستا بهره ببرند.

فرماندار بستک در ادامه با تاکید برحفظ وحدت در روستاها اظهار داشت:وحدت و همدلی  رمز موفقیت یک روستا می باشد و تجربه نشان داده هر جا اختلاف باشد پیشرفت حاصل نخواهد شد.

 

نماینده عالی دولت تاکید نمود:به روستاهایی که در هر زمینه مثبتی متمایز باشند نگاه ویژه ای خواهیم داشت.

حسینی قتالی تصریح نمود: دهیاران از فکر و اندیشه و ایده های جوانان روستا استفاده نمایند و با پای کار آوردن جوانان برای آنها مسئولیت تعیین نمایند.

توجه به مسائل فرهنگی و اجتماعی روستا،دایر نمودن تعاونی روستایی در بخش ها،توجه به امر  آموزش و پرورش و ورزش و جوانان در قالب بودجه فرهنگی، نظارت مستقیم دهیاران بر ساخت و سازها در روستاها،احداث کتابخانه در روستا به عنوان مرکز فرهنگی روستا از دیگر مطالبی بود که فرماندار بستک مطرح نمودند.

انتها.