اولین جلسه شورای سیاستگذاری زنان شهرستان بستک با محوریت اشتغال و بررسی مشکلات زنان در این حوزه به ریاست احمدی دولخانی معاون فرماندار شهرستان در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد.

به گزارش بستک نیوز، معاون فرماندار بستک با اشاره به اینکه بانوان شهرستان بستک در تمام حوزه های اجتماعی، اقتصادی، ورزشی، سیاسی و ….. توانمند هستند افزود: در توانمندی بانوان شهرستان بستک در حوزهای مختلف اجتماعی اقتصادی فرهنگی ورزشی شکی نیست و این نیازمند خودباوری آنان و حمایت جدی دستگاههای اجرای شهرستان بویژه در حوزه اشتغالزایی است.

احمدی دولخانی با اشاره به تهاجم فرهنگی دشمن گفت: دشمنان اسلام، امررز خانواده را مورد هدف قرارداده اند و سعی می کنند با برنامه های مخرب بنیان خانواده را مورد هدف قرار دهند به طوری که در عرض ۱۰ سال گذشته آمار طلاق رشد داشته است و این مسئله اگر ریشه یابی شود بیشتر متأثر از شرایط نامناسب اقتصادی و معیشتی خانواده ها می باشد.

وی در پایان از دستگاههای اجرایی خواست تا نسبت به حمایت از بانوان فعال، کارآفرین و علاقمند به اشتغالزایی اهتمام داشته و در اسرع وقت موانع و مشکلات پیش روی آنها مرتفع نمایند.

انتها.