به گزارش بستک نیوز، حسینی قتالی در نشست شورای ترافیک شهرستان اظهار داشت: در زمینه ساخت و ساز و عمران و آبادی هر چقدر هزینه شود سرمایه گذاری محسوب می شود چرا که با جان و مال مردم در ارتباط است.

فرمانداربستک در این جلسه خواستار فرهنگ سازی در زمینه ساماندهی ترافیک از طریق آموزش اولیاء و مربیان دانش آموزان شد وگفت: همه باید تلاش کنیم تا مسائل و مشکلات ترافیک شهرستان برطرف شود.

رئیس شورای ترافیک شهرستان تأکید کرد: هرگونه عملیات اجرایی و عمرانی در سطح شهرستان،جاده های مواصلاتی و روستاها پس از تصویب در شورای هماهنگی ترافیک و ایمن سازی های لازم اجرا می گردد.

حسینی قتالی در ادامه ضمن تبریک هفته راهداری و حمل و نقل به زحمت کشان این حوزه اظهار داشت: به حمدالله در شهرستان بستک و به لطف دولت محترم،خیرین بزرگوار و دستگاههای اجرایی شاهد پیشرفت چشمگیری در حوزه راه هستیم و امیدواریم خیر اندیشان شهرستان همچنان در اجرای پروژه های عمرانی علی الخصوص راهسازی مارا یاری رسانند.

فرماندار بستک در پایان تأکید کرد: جهت اصلاح و حذف سرعتکاه های غیر استاندارد سطح شهرستان و اجرای سرعتکاه های همسان و استانداردکارگروهی متشکل از کارشناسان بخشداری، راهداری و حمل و نقل، پلیس راه ودهیاران تشکیل و اقدام به مطالعه و نظارت بر حسن اجرای سرعتکاه ها نمایند.

انتها.