به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حمید کریمی طی گفتگویی با بستک نیوز با گلایه از کمبود یک سالن آمفی تئاتر حداقل هزار نفری در شهر بستک گفت: در شب های گذشته برنامه جشن شب یلدا با استقبال بی نظیر مردم روبرو شد که متاسفانه بدلیل ظرفیت محدود سالن پیامبر اعظم (ص) ، امکان حضور همه مردم فراهم نشد.

وی افزود: برخی از افرادی که در سالن حضور داشتند سرپا ایستاده و جمعی از مردم نیز پشت در ماندند و نتوانستند وارد سالن بشوند.

حمید کریمی ضمن عذرخواهی از مردم فهیم و بافرهنگ شهرستان اظهار داشت: از آنجا که مردم ما در مراسمات حضور چشمگیری دارند قصد داشتیم که این برنامه در یک فضای باز اجرا شود اما بدلیل سردی هوا مجبور شدیم که مراسم جشن را در سالن برگزار کنیم.

وی ابراز داشت: حضور حداکثری مردم در مراسم شب یلدا، تاکیدی بر این مسئله بود که ساختن یک سالن با ظرفیت بیشتر از دغدغه ها و خواسته های بحق مردم بستک است و همت بیشتر مسئولین را میطلبد.

مدیر اجرایی جشن شب یلدا ضمن تشکر از حضور چشمگیر مردم در این مراسم گفت: باید تشکر ویژه ای از شهردار بستک و رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان داشته باشم که با ما همکاری داشته و از تمامی ظرفیت های موجود برای بهتر شدن این جشن استفاده کردند.همچنین تشکر میکنم از ماموران نظامی و انتظامی شهرستان که در برقراری نظم و امنیت مراسم ما را یاری کردند.

رییس انجمن موسیقی شهرستان بستک در ادامه ضمن تشکر از همکاری عوامل اجرایی، عوامل تزیین سفره شب یلدا و با تمجید از مجری برنامه که لحظه به لحظه در برپایی هرچه باشکوه تر شدن این مراسم وی را همراهی کرده بود گفت: آرمان اسدپور جوانی خوش ذوق و فعال در عرصه هنری شهرستان است.

وی در پایان اظهار داشت: به مردم این نوید را می دهم که در آینده ای نزدیک مجددا شاهد اجرای برنامه هایی شاد و مفرح در بستک خواهیم بود.

انتهای پیام / ش.ز