به گزارش بستک نیوز ، احمدی دولخانی ضمن تشکر از مهندس باقرجوان مدیرکل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان و مهندس نبی زاده رئیس اداره راهداری و حمل و نقل شهرستان، در راستای اقدامات و فعالیت های صورت گرفته و در حال اجرای شهرستان اظهار داشت: اجرای عملیات طرح فلکه و رمپ ورودی و خروجی تنگ بستک که در راستای تعریض محور تنگ بستک- چاهبنارد و در واقع اصلاح نقطه حادثه خیز نیز می باشد به طول ۳ کیلومتر در حال اجراست که انشاءالله تا دهه فجر امسال به بهره برداری خواهد رسید.

معاون فرماندار بستک افزود: اجرای عملیات روکش آسفالت گرم محور بستک- لار به طول ۵ کیلومتر آن انجام و ۲ کیلومتر دیگر در حال اجراست که با اتمام آن، کل محور بستک-لار عملیات روکش آن تکمیل می گردد.

احمدی دولخانی با اشاره به اولویت‌های روکش راه‌های شهرستان اظهار داشت: روکش محورهای شهرستان به ترتیب: محور جناح- پای تاوه به طول ۴/۵ کیلومتر، بستک- بندرلنگه به طول ۱۷ کیلومتر، دهتل- کنچی به طول ۴ کیلومتر و محور چاهبنارد -دهتل به طول ۱۳ کیلومتر به ترتیب در دست اقدام و اجرا می باشد.

معاون فرمانداری بستک بیان داشت: طرح بهسازی پل انوه در محور بستک-لار در حال اجراست که از روند پیشرفت فیزیکی خوبی برخوردار بوده و انشاءالله تا پایان دی‌ماه عملیات اجرایی آن تکمیل و به بهره‌برداری خواهد ‌رسید.