به گزارش بستک نیوز ، ناصر شریفی نماینده مردم شهرستان بستک ، بندرلنگه ، پارسیان و جزیره کیش ظهر امروز در بین نمازگزاران جمعه شهر بستک گفت : نگاه ما از ابتدا بر تعامل مشترک ، همدلی و وفاق بوده است که فضای شهرستان بستک را به فضای کار تبدیل کنیم که یکی از مهم ترین دستاوردهای مدت نمایندگی ام همین بوده است که در شهرستان فضای مشارکت و همدلی حاکم شده است بجز دو سه نفر ، که وجود مخالف در هر جامعه ای طبیعی است.

وی با اشاره به کسانی که صاحب قلم هستند افزود : اینگونه افراد باید خدا را ببینند ، اگر قلمشان در مسیر خدمت به مردم و خدا باشد قلمشان توانا باشد و در غیر این صورت پذیرفتنی نیست زیرا مردم کار و خدمت صادقانه میخواهند.

شریفی با اشاره به پیگیری شهردار و شورای اسلامی شهر بستک و ارتباط بسیار مناسب برای پیشبرد امور شهر و ۳/۵ کیلومتر بلوار ورودی بستک از سمت لارستان گفت : شما یک جای دیگر در کشور مثال بزنید که دولت و راه و شهرسازی برای شهر و شهرداری بلوار احداث بکند! استارت این پروژه زده شده است و پیشرفت خوبی داشته است. وی افزود : دولت در دو جای ایران برای شهر و روستاها بلوار زده است ، یکی شهر بستک و یکی روستای تدرویه! که این بجز لطف خدا نبوده است.

نماینده مردم غرب هرمزگان با اشاره به سفر سابق استاندار هرمزگان در مراسم معارفه فرماندار بستک گفت : دوستان در این سفر پیشنهاد احداث یک مکان تفریحی برای بستک را به استاندار دادند و با صحبت های که با اقای استاندار کردیم دهکده تفریحی بام بستک با مساعدت استاندار شروع شده است و اعتبار اولیه آن نیز به حساب شهرداری بستک واریز گردیده است.

ناصر شریفی با اشاره به دستگاه سی تی اسکن بیمارستان فارابی گفت : این دستگاه از مطالبات قدیمی مردم شهرستان بستک بوده است که به لطف خدا در این شرایط ضیق اقتصادی کشور دستگاه سی تی اسکن با فشارهای زیاد و پیگیریهای فراوان به مناقصه رفت و دستگاه در گمرک اماده ترخیص است که تا دهه فجر در بیمارستان بستک نصب خواهد شد.

وی ضمن اشاره به اینکه اگر در شهرستان بستک حرکت کنید می بینید که جاجای شهرستان پروژه های عمرانی در حال انجام است گفت : این که حرکت عمرانی در شهرستان در حال انجام است حتی اگر با شتاب کُند ولی همین شرایط امیدوار کننده است.

ناصر شریفی با اشاره به مشکل برق بعضی باغداران منطقه مغدان و کانون گفت : دستور این قسمت مستقیما از معاون وزیر نیرو گرفته شده است و به زودی این مناطق نیز از نعمت برق بهرهمند میشوند.

نماینده مردم غرب هرمزگان ضمن تاکید این موضوع که داشتن یک منبع پایدار آب شرب مهمترین دغدغه مردم شهرستان بستک بوده است گفت : اگر امروز چاره ای برای اب نیاندیشیم در اینده با بحران مواجه خواهیم شد. وی افزود : طی هشت ماه پیگیری توانستیم از محل تنش ۱۲ میلیارد اعتبار برای فاز اول پروژه بزرگ انتقال اب از دریا به شهرستان بستک بگیریم که کلنگ آن در سفر چند روز گذشته استاندار زده شده است و قول داده اند دو ساله این پروژه را به اتمام برسانند.

ناصر شریفی با اشاره به وام زلزله گفت : این مسئله از مهمترین اولویت های ما بوده است و بارها در برابر معاونین رئیس جمهور مطرح شده است که موضوع در جریان است ولی به اتمام نرسیده است ولی به جد پیگیر این موضوع هستیم.

نماینده غرب هرمزگان با اشاره به این موضوع که قرار نیست از صفر تا صد پروژه های عمرانی توسط نماینده پیگیری شود گفت : وظیفه نماینده مجلس قانونگذاری و نظارت بر حسن انجام قانون است اما ما برای پیشبرد اهداف عمرانی و آبادانی منطقه ورود میکنیم اعتبارات را جذب میکنیم و این وظیفه ادارات و ادارات کل است که پیگیری انجام و به سرانجام رسیدن پروژه ها را دنبال کنند.

شریفی در پایان ضمن انتقاد از مطرح شدن موضوعاتی همانند حزب بازی ، باندبازی ، جناح بازی و سیاسی کاری گفت : افرادی که به فکر توسعه و آبادانی و منطقه است باید این موضوعات را کنار بگذارد زیرا منافع مردم بر هرچیز دیگری ارجعیت دارد و افرادی که این موضوعات را مطرح میکنند این موضوعات را برای مسائل سیاسی خود بگذرانند و اجازه بدهند فضا برای خدمت صادقانه باز شود.

انتها/