به گزارش بستک نیوز ، ناصر شریفی صبح امروز در بین بسیجیان شهرستان بستک و در سالروز تشکیل بسیج ضمن تبریک تقارن هفته بسیج و وحدت گفت : به یقین از آمیختگی این دو ثمره و یادگار مهم انقلاب اسلامی تشعشعات جان فزای آن امید و حلاوت ، نشاط و همبستگی را به کام ملت عزیز ما و همه ملت های آزادی خواه  عالم شیرین و گوارا می نماید.

وی اضافه کرد : وحدت ، انسجام ، همبستگی و وفاق آن کلید واژه ای است که تن دشمنان ما را می لرزاند و دشمنان این مرز و بوم را طی این ۴۰ سال خشمگین و ناراحت نموده است و شرایط امروز کشور بیش از هر روز دیگری نیاز به انسجام ، و همبستگی دارد و باید به این مقوله مهم عنایت خاص داشته باشیم.

نماینده غرب هرمزگان اضافه کرد : در دوران دفاع مقدس خون شیعه ، سنی ، ارمنی و مسیحی در کنار هم آمیخته شد تا شجره طیبه انقلاب اسلامی امروز به درختی تنومند تبدیل شود و همه مردم از برکات آن استفاده کنند.

شریفی با اشاره به ظرفیت بالای بسیج گفت : بسیج یک ظرفیت بی نظیر برای اعتلا و پیشرفت کشور است البته به شرطی که بسیج را در عمل بشناسیم و باور کنیم و بدانیم که طی این ۴۰ سال بسیج و تفکر بسیجی در بزنگاههای سخت و حساس کشور را نجات داده است.

نماینده مردم بندرلنگه ، بستک و پارسیان ضمن برشمردن ویژگی های بسیج و بسیجی گفت : بسیج در یک کلام یعنی مردم و شخصی بسیجی است که دارای ایمان ، اخلاص ، تعهد ، مسئولیت پذیری ، کارآمدی ، انعطاف و تقوا باشد.

ناصر شریفی افزود : هرجا تلاش و پیشرفت جامعه نمود پیدا کرده است بدون شک در آن تفکر بسیجی برجسته و پررنگ بوده است و هرکجا و در هرزمانی درجا زده ایم و یا اینکه عقب افتاده ایم و به دشمن فرصت تهدید داده ایم آنجا تفکر بسیجی وجود نداشته است.

وی در پایان افزود : مطمئن باشید آن دستان توانمندی که در آینده قطار شتابان انقلاب اسلامی و کشور را پیش خواهد برد دستان شما بسیجیان است. شریفی خطاب به مسئولین نیز گفت : قدر بسیجیان و مردم را بدانید و خدایی نکرده در سیستم اداری با مردم سرسنگین رفتار و کارشان را به فردا موکول نکنید تا لبخند رضایت را بر لبان مردمانمان بنشیند.

انتها/آ