به گزارش بستک نیوز ، سرهنگ محمدمهدی زارع خفری صبح امروز در بین بسیجیان و در سالروز تشکیل بسیج گفت: بسیج در ۵ آذر ۵۸ به فرمان معمار کبیر انقلاب اسلامی شکل گرفت و یکی از ارکان و بازوان قدرتمند جمهوری اسلامی است که ماموریت آن ، جذب ، سازماندهی ، آموزش و به کارگیری نیروهای داوطلب در راستای تحقق اهداف جمهوری اسلامی و حفظ دستاورهای آن است.

وی افزود : بسیج در ۸ سال جنگ تحمیلی امتحان خود را پس داده است و از ابتدای انقلاب تاکنون با بهره گیری از توان خود فتنه های زیادی از قبیل فتنه ۷۸ ، ۸۸ و فتنه هایی که هنوز ادامه دار است را خنثی کرده است.

سرهنگ زارع با اشاره به این موضوع که تفکر بسیجی یک تفکر بزرگ است گفت : تفکر بسیجی تفکر استکبار ستیزی است و در جنگ های ۳۳روزه و ۲۲ روزه و اخیرا در جنگ غزه ، تفکر بسیجی تفکر غالب بود و اگر اسرائیل چند هدف را در غزه بمباران کرد پاسخ آن را با بیش از ۵۰۰ موشک دریافت نمود.

وی افزود : اگر امروز پاسداران سپاه در خلیج فارس و دریای عمان جلوی ناوهای هواپیمابر دشمن را گرفته اند و ناوها را به جایی رسانده اند که باید با هزار ترفند از تنگه عبور کنند با همین تفکر بسیجی است.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه بستک اضافه کرد : تفکر بسیجی یعنی اینکه ما می توانیم در تمامی عرصه های سیاسی ، اقتصادی ، اجتمای و فرهنگی کار کنیم و کار را به دست خود مردم بسپاریم زیرا اصلاح کشور بجز با تفکر بسیجی امکان پذیر نخواهد بود.

وی ادامه داد : بسیج عامل وحدت در جامعه است که در آن اهل سنت و شیعه در کنار همدیگر نسبت به خدمت به مناطق محروم کار می کنند.

انتها/