به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عباس امینی زاده رییس هیئت فوتبال استان هرمزگان طی گفتگویی اختصاصی با خبرنگار بستک نیوز گفت: ما با حضور در بستک، جلسه گردهمایی فصلی خود را برگزار کردیم و مسائل مربوط به هیئت های مختلف شهرستان و موضوعات تخصصی کمیته ها مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود: هر جایی که نیاز به حل مسئله یا مشکلی باشد همانجا تصمیم گیری می شود و راهنمایی های لازم صورت می گیرد تا آن مسئله حل و فصل شود که تا به امروز نتایج خوبی هم برایمان داشته است.

رییس هیئت فوتبال استان هرمزگان اظهار داشت: در یکی از مدارس فوتبال بستک از نزدیک شاهد تلاش های دست اندرکاران این شهر بودیم.در نشست مشترک مدیران تیم ها و باشگاه های این شهر نیز بر مبنای فوتبال تاکید شد.

عباس امینی زاده با تاکید بر اینکه هر چه تیم ها و باشگاهها قوی تر باشد سیستم مدیریتی نیز قوی تر حرکت میکند اظهار داشت: اولویت ما در این دوره بر ۴ محور اصلی توجه و توسعه فوتبال ساحلی، تقویت فوتسال، مدرسه فوتبال و تقویت بنیه باشگاه های مربوطه قرار دارد.

وی تصریح کرد: تقویت بنیه باشگاه های مربوطه در حوزه های مختلف است که ما اساس آن را بر آموزش و ارتقای دانش مدیریتی تیم ها و باشگاه های مختلف گذاشته ایم تا کمک کنیم که با دانش و توانایی علمی قوی تری به حوزه فوتبال بپردازند.

رییس هیئت فوتبال استان هرمزگان افزود: باید به نسبت توسعه شهر از آن انتظار داشت و توسعه شهر با مشارکت همگانی امکان پذیر است، اینطور نیست که فقط یک دستگاه یا یک مدیریت خاص بتواند مشکلات را حل کند، در هر جای دنیا که مشارکت عمومی مردم در آن بخش خاص بیشتر بوده، توسعه و پیشرفت هم بیشتر بوده است.

انتهای پیام / ش.ز