January 18,2021 | ۱۳۹۹/۱۰/۲۹

دارای مجوز رسمی به شماره 80454

مسابقات تیراندازی در رشته ی تفنگ و تپانچه بادی و رشته اهداف پروازی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس در شهرستان بستک با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد

به گزارش بستک نیوز ، مسابقات تیراندازی آقایان و بانوان در رشته ی تفنگ و تپانچه بادی ورشته اهداف پروازی به مناسبت گرامی داشت هفته دفاع مقدس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس به میزبانی شهرستان بستک با معرفی نفرات برتر به کار خود پایان داد.

عبدالله کریم نیا رئیس هیئت تیراندازی شهرستان بستک در اختتامیه این مسابقات ضمن تشکر از همه افرادی که در برگزاری این مسابقه تلاش کردند اظهارداشت: امیدوارم در آینده ای نزدیک ورزشکاران شهرستان بستک در عرصه های ملی و بین المللی برای کشور عزیزمان افتخار آفرینی کنند.

در پایان این رقابت ها و در رشته تفنگ بادی ، طیب درویشی ، عبدالقادر غفوریان ، محمد امین عبدالهی از شهرستان بستک در رتبه های اول تا سوم قرارگرفتند ، همچنین در بخش بانوان و در رشته تفنگ بادی نیوشا احمدی از شهرستان بندر عباس مقام اول ، سمن برگذری نفردوم از شهرستان بندر عباس و پروین قائدان مقام سوم را کسب کردند. در رشته تپانچه بادی آقایان ، جمال محمدی زاده مقام اول ،محمد علی خیاطی مقام دوم ، علی عزیزی شهرستان بستک مقام سوم راکسب کردند. همچنین در رشته تپانچه بادی بانوان ، آذین شاهی شهرستان بندرعباس نفر اول ، فرشته مندلی از شهرستان بستک نفر دوم،امهانی میری از شهرستان بستک عنوان سوم این دوره از رقابتها را از آن خود کردند.

لازم بذکراست، سر داور این دوره از رقابتها سرکار خانم خاکساری و داوران اهداف ثابت ،عالی پور ،خشویی ، داوری نژاد و عباسلو و داور اهداف پروازی مهدی نسب بوده است.

گفتنی است ، درپایان به برندگان این دوره از رقابتها احکام و جوایزی اهداشد و در پایان با اهدا احکام انتصاب کمیته های هئیت تیراندازی شهرستان بستک وهمچنین نائب رئیس ودبیر هئیت را منصوب کردند .

مراسم اختتامیه این مسابقات با حضور فرماندار ،شهردار ، خطیب جمعه اهل سنت ، ریاست هیات تیراندازی استان و دبیر ، نائب رئیس هئیت استان و کمیته فنی واجرایی، کمیته اهداف پروازی و کمیته داوران برگزارشد.

گزارش تصویری : آرمان اسدپور