August 18,2019 | ۱۳۹۸/۰۵/۲۸

دارای مجوز رسمی به شماره 80454

همایش تجلیل از یاوران پویش هُما شورای اسلامی و شهرداری بستک

به گزارش بستک نیوز ، مراسم تجلیل از یاوران پویش سراسری هُما (همدلی ، مشارکت ، آبادانی) با حضور فرماندار شهرستان بستک ، خطیب جمعه اهل سنت ، معتمدین و بزرگان شهر بستک در سالن فرهنگسرا مسجد جامع برگزار شد.

در این مراسم صلاح الدین احمدی رئیس شورای اسلامی شهر بستک ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی مشارکت همه مردم و احساس مسئولیت هر فرد در جامعه را نشات گرفته از علاقمندی هر فرد به محل زندگی خود دانست و گفت : هر شخصی که در جامعه ای زندگی می کند علاوه بر زندگی شخصی در عوامل مختلف با اجتماع و محیط پیرامونی خود ارتباط و در برابر آن مسئولیت دارد.

وی اضافه کرد : مردم بستک از گذشته های دور در کارهای کوچک و بزرگ مشارکت داشتند ، در گذشته برکه می ساختند و شخصی مانند شیخ عبدالطیف مصطفوی نیز در صد سال پیش مدرسه ساخته است و تا قیامت آثار خیرش برقرار خواهد بود و همه مردم از برکات آن استفاده کرده اند و خواهند کرد.

رئیس شورای اسلامی شهر بستک در ادامه گزارشی از فعالیت پویش هُما شورا و شهرداری بستک ارائه کرد.

همچنین سید شمس الدین حسینی قتالی فرماندار شهرستان بستک نیز با تبریک فرارسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران ، مشارکت و همدلی را یکی از عوامل پیشرفت در هر جامعه معرفی کرد وگفت : نمونه بارز مشارکت و همدلی در روستای چاله فرامرزان وجود دارد که همه و همه از زن و مرد و کودک و پیر در راه اعتلای جامعه خود بدون چشم داشت تلاش می کنند.

فرماندار بستک ادامه داد : مگر یک خَیِّر چقدر ظرفیت مالی دارد و نباید بار کار خیر بر دوش یک نفر باشد! پویش هُما باعث خواهد شد همه مردم در پیشرفت جامعه خود سهیم باشند و اگر هر نفر هم ۱۰۰۰ تومان هم کمک کنند این هزارتومانها به میلیارد تبدیل می شود.

گفتنی است سید محمد یوسف حسینی نژاد و شیخ الحاق جوادی نیز در این مراسم در توصیف مشارکت مردم در آبادانی و ساختن محیط پیرامونی خود مطالبی را بیان کردند.

همچنین در پایان مراسم از یاوران پویش سراسری هُما با اهدا تندیس تقدیر به عمل آمد.

گزارش تصویری : آرمان اسدپور