به گزارش بستک نیوز و به نقل از جناح آنلاین محمدعقیل مدنی رئیس شورای شهر جناح با تبریک فرارسیدن سال نو گفت : شورای اسلامی جناح قبل از اینکه از طرف مردم مورد ارزیابی قرارگیرد باید خود را مورد ارزیابی قرار دهد.

مدنی افزود: درصدد نصب سیستم های الکترونیکی توسط شهرداری هستیم تا در سریعترین زمان پاسخگوی سوالات همشهریان باشیم.

وی با اعلام عملکرد شهرداری و شورای اسلامی جناح در سال ۹۶ گفت : آسفالت کوچه ها و معابر جناح و پروژه بزرگ بلوار حاج منصور عباسی که با تلاش قادری شهردار سابق و دکتر درخشنده و با مشارکت خیر ساخته شد از اهم این عملکردها است.

رئیس شورای شهر جناح با اشاره به نصب و تعویض چراغ های برق در سطح شهر گفت : این پروژه با زحمات مهندس داغ بلندان و حمایت حاج منصور عباسی انجام پذیرفت که از این دو بزرگوار تشکر و قدردانی می کنم.

نایب رئیس شورای اسلامی استان هرمزگان ادامه داد : ما معتقدیم کارها با مشارکت خیّر سرعت بشتری می گیرد و اگر بگوییم تمام کارها را خیر انجام می دهد و دولت بودجه ایی را در اختیار ما نمی گذارد، اشتباه است ، بعنوان مثال هم اکنون در بلوار ورودی [امام خمینی(ره)] جابه جایی شبکه های پایه های برق با هزینه شرکت توزیع برق در حال اجراست.

مدنی با اشاره به وضعیت اینترنت و تلفن ثابت جناح گفت : بهبود و ارتقا تلفن و اینترنت جناح با پیگیری های شورای اسلامی جناح و اقای حامدی صورت پذیرفت و همچنین ۱۰۰۰ خط تلفن جدید نیز به ظرفیت مخابرات جناح اضافه گردید که برای متقاضیان جدید در حال واگذاری است.

مدنی در ادامه با اشاره به طرح تعویض لوله آب با مشارکت حاج منصور عباسی و اداره آب و فاضلاب شهری گفت : تا پایان سال ۹۷برنامه شورای اسلامی بر این اسا است که تمام کوچه های‌دارای منزل مسکونی آسفالت و تمام لوله های شبکه آب فرسوده تعویض شود تا معضل همیشگی [تداخل تعویض لوله آب و اسفالت] به اتمام برسد.

مدنی نایب رئیس شورای استان هرمزگان ضمن اشاره به امضا تفاهم نامه بین استاندار و شورای اسلامی شهر جناح و خیّر بزرگوار تصریح کرد: طبق این تفاهم نامه ، در ازای تخصیص ۵ میلیارد تومان بودجه عمرانی از سمت حاج منصور عباسی در سال ۹۷ دولت نیز متقابلا همین مقدار بودجه را به شورای اسلامی و شهرداری جناح تخصیص خواهد داد.

رییس شورای شهر جناح در ادامه با اشاره به واگذاری زمین به جوانان گفت : برنامه شورا بر این است که ۱۰۰۰ قطعه زمین با قیمت بسیار پائین به جوانان واگذار خواهد شد که با دستور استاندار و پیگیری شورای اسلامی در حال بررسی است و زمین ارزان به جوانان تعلق خواهد گرفت. وی اضافه کرد البته بدنبال تسهیلات بانکی نیز هستیم چرا که ساخت مسکن خیلی از کارها را به جلو میبرد و توزیع زمین علاوه بر رفع مشکل مسکن، اشتغال زایی نیز به دنبال خواهد داشت.

مدنی‌در ادامه گفت: تملک زمین در دو سمت بلوار حاج منصور عباسی نیز انجام گردیده است و به زودی به شهرداری جناح واگذار خواهد شد که با کاربری تجاری در اختیار مردم قرار خواهد گرفت.

رییس شورای شهر جناح تصریح کرد تعریض خیابان آیت الله خامنه ای ، فرهنگ ، دوباغ و شهرداری نیز در آینده اجرا خواهد شد که از آقای مهندس جلالی ، شهردار جناح نیز تقدیر کنیم که بعنوان شخصی فعال و با برنامه در تمام برنامه های شهری حضور دارد.

محمدعقیل مدنی با اشاره به لزوم زیبایازی شهر تصریح کرد: با حمایت کاسبان جناح و با تعویض تابلو مغازه ها با مبالغی کم می شود در زیباسازی شهر تاثیر گذار بود.

محمد عقیل مدنی در پایان ضمن تشکر از اعضا دیگر شورای اسلامی شهر جناح گفت: از خیر بزرگوار آقای حاج منصور عباسی که با وجود اینکه در عضو شورای اسلامی نیستند ولی پا به پای اعضای شورای اسلامی جناح مثل یک عضو شورا همه جا با ما حضور دارند، تشکر ویژه دارم.

انتهای پیام/آ