نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس از ترخیص ۲۰ دستگاه آمبولانس از گمرک کیش و اختصاص ۴ دستگاه از این آمبولانس‌ها به شبکه بهداشت و درمان غرب استان هرمزگان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، ناصرشریفی در گفت‌ و گو با خبرگزاری فارس در بندرعباس اظهار کرد: با پیگیری‌ها و نشست‌های صورت گرفته با مدیران گمرک کیش و بندرلنگه مجوز ترخیص ۶۰ دستگاه آمبولانس را از گمرک کیش گرفته‌ایم .

وی افزود: از این تعداد ۲۰ دستگاه آمبولانس که به صورت شاسی بوده ترخیص شده و با مونتاژ کاری و تجهیز به شبکه بهداشت و درمان سراسر استان تحویل داده شده است.

نماینده مردم غرب هرمزگان در مجلس تاکید کرد: از ۲۰ دستگاه آمبولانس، ۴ دستگاه به شبکه بهداشت و درمان غرب استان اختصاص یافته تا بتوانیم در امر حمل و نقل بیماران، مصدومان و مجروحان سرعت عمل بیشتری بخرج داده و از تلفات احتمالی جلوگیری نماییم.

شریفی تصریح کرد: مابقی آمبولانس‌ها که بصورت شاسی بوده در گمرک کیش هستند و مشکل ترخیص ندارند، منتظریم تا اعتبار لازم در اختیار شبکه بهداشت و درمان استان در خصوص مونتاژ و تجهیز آمبولانس ها قرار بگیرد.

نماینده مردم بندرلنگه، پارسیان، بستک و کیش تاکید کرد: در صورت تامین اعتبار تمامی آمبولانسها دراختیار مراکز درمانی سراسر استان قرار خواهد گرفت تا انتقال بیماران و مصدومان حوادث در کمترین زمان ممکن صورت بگیرد.

انتهای پیام / ش.ز