در ششمین روز از دهه مبارک فجر۱۸ پروژه عمرانی با اعتباری بالغ بر۱۰ میلیارد تومان با حضور فرماندار،امام جمعه شهرستان،بخشدار و جمعی از مسوولان دستگاههای اجرایی در بخش مرکزی شهرستان بستک افتتاح شد

به گزارش بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان ضمن تبریک دهه مبارک فجر اظهار داشت: همزمان با سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران، راه روستای نخل خین به طول ۱۶کیلومتر و اعتباری بالغ بر۵/۷میلیارد تومان افتتاح و ۹۰خانوار از مزایای این طرح برخوردار شدند.

وی از افتتاح پروژه آسفالت و بهسازی معابر روستای انوه با اعتباری بالغ بر۳۰۰میلیون تومان در این روز خبر داد.

فرماندار بستک بیان داشت:افتتاح پروژه آسفالت و زیرسازی کوچه و معابر فتویه با اعتبار۲۰۰میلیون تومان وافتتاح پروژه روشنایی معابر روستای شیخ حضور (با کمک خیرین)با اعتبار۶۸میلیون تومان به بهره برداری رسید.

پرتابیان افزود: بلوار ورودی دهنگ با اعتبار۴۹۶میلیون تومان و از محل تأمین اعتبارات استانی و پروژه روکش آسفالت و روشنایی معابر تدرویه با اعتبار۵۶۰میلیون تومان از دیگر پروژه هایی بود که با حضور مسئولان افتتاح گردید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک همچنین از افتتاح پارک روستای زنگارد با اعتبار۲۴۰میلیون تومان از محل اعتبارات استانی و همچنین پارک محله ای روستای چاه بنارد در زمینی به مساحت۲۳۰۰متر مربع و اعتبار۱۰۰میلیون تومان خبر داد.

گفتنی است غبار روبی گلزار شهید رکنی ودیدار با خانواده شهید در روستای شیخ حضور،افتتاح پارک محله ای روستای گودگز،افتتاح مرکز تخصصی آموزش و اشتغال صنایع دستی دهتل،افتتاح پروژه روشنایی معابر چاه بنارد (با کمک خیرین)و دیدار با سادات چاه بنارد از دیگر برنامه های ششمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان بستک بود.

انتهای پیام/آ