با حضور فرماندار بستک و مسئولان شهرستان همزمان با سراسر کشورطی مراسمی زنگ انقلاب در مدرسه بوخش بستک نواخته شد

به گزارش بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان در این مراسم با تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر اظهار داشت: امروزه دشمنان می خواهند معنویت را از جامعه ما بگیرند چرا که می دانند نظامی که مبتنی بر اسلام و خداشناسی باشد هرگز شکست نخواهد خورد.

فرماندار بستک در ادامه افزود: طبق فرمایشات مقام معظم رهبری بایستی بصیرت و هوشیاری خود را حفظ نماییم وپایبندی در دو زمینه برای ما لازم و ضروری است.یکی معنویت،قرآن واسلام و دیگری وحدت و انسجام ملی درسایه رهبری معظم وایستادگی در برابر ناملایمات ونقشه های دشمن
پرتابیان بیان داشت:اگر ما به قرآن و اسلام تمسک بجوییم دشمنان هیچ موقع نمی توانند ما را متزلزل نمایند.ایشان افزودند: بحمدالله دولت در حوزه اقتصادی ،تولید واشتغال برنامه های خوبی در دست اجرا دارد که ثمرات آن را بزودی خواهیم دید.

نماینده عالی دولت در شهرستان بستک افزود: شما دانش آموزان سهم بزرگی در انقلاب دارید و باید از این انقلاب که ثمره خون هزاران شهید بوده پاسداشت کنید و علاوه بر ادامه راه آنان در حفظ اهداف و آرمان های آنان کوشا باشید.

گفتنی است سرکشی و عیادت از بیماران بستری در بیمارستان،ایجاد پایگاه سلامت در مرکز شهر و بازدید از پروژه اداره راه وشهرسازی وکتابخانه ی عمومی شهرستان بستک از دیگر برنامه های سومین روز دهه مبارک فجر شهرستان بستک بود.

انتهای پیام/آ