به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، سیدمحمدیوسف حسینی نژاد خطیب نمازجمعه اهل سنت شهر بستک در خطبه های نمازجمعه این هفته ضمن تبریک فرارسیدن دهه مبارک فجر گفت : این روزها برای افرادی که کمی مسن تر هستند یادآور و نمایانگر لحظه های ارزشمندی است که برخی واژه های کمیاب را در صحنه دیده اند. وی افزود ، خلوص در نیت ، اخلاص در گفتار و کردار و اخوت و برادری حاکم بر نیروهای انقلابی که هیچکدامشان چیزی برای خودشان نمی خواستند و همه به فکر کشور و جامعه بودند در آن زمان به واقع دیده می شد.

خطیب جمعه شهر بستک اضافه کرد ، برای داشتن جامعه ای دینی و اجرای احکام الهی چه خون ها که ریخته شد و در حال حاضر وظیفه ما تقویت این تفکر است اینکه همیشه حق گو و حق جو باشیم.

حسینی نژاد با بیان اینکه اقتضای انسانیت ما این است که مسائل روز دنیا را رصد کنیم افزود: ما باید از درون اتفاقات دنیا حقایق را کشف کنیم و به فکر رضایت خداوند باشیم که رضایت خدا از هرچیزی مهم تر است. وی اضافه کرد : نباید گول تبلیغات رسانه های دشمنان را بخوریم و همواره شاکر نعمت های خداوند باشیم و نعمت های خدا را در راه رضای او استفاده کنیم.

خطیب جمعه بستک با اشاره به اینکه امنیت و آرامش از برترین نعمت های خداوند برای بشریت می باشد تصریح کرد: باید بخاطر نعمت های خداوند شکرگذار باشیم زیرا اگر چنین نباشد به عذاب خدا دچار خواهیم شد.

سیدمحمد یوسف حسینی نژاد در ادامه گفت : وقتی قدر نعمتی را متوجه خواهیم شد که آن را از دست بدهیم باید گذشته و حال خود را مقایسه کنیم و خداوند را شکرگذار باشیم. وی افزود رمز موفقیت و پیشرفت ، وحدت ، اخوت ، حضور مردم در همه صحنه ها و پیوند عمیق بین مردم و رهبری است زیرا از ابتدا نیز چنین بوده است.

انتهای پیام/آ