به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک در سخنان پیش از خطبه نماز جمعه اهل سنت ضمن گرامیداشت دهه مبارک فجر و سالروز ورود تاریخی حضرت امام خمینی(ره) به کشور گفت ، بعد از ورود امام به کشور علی رغم اتفاقات زیاد از ترورها ، جنگ ۸ ساله ، تهدیدها و تحریم های ظالمانه ، جنگ های منطقه ای یمن ، عراق و سوریه نا امن کردن مرزها و به وجود آوردن گروهای تکفیری و داعش ۳۹ سالِ باعزت را پشت سر گذاشته ایم.

فرماندار شهرستان بستک ادامه داد ، ملت ایران در این ۳۹ سال با تمسک به آرمان های امام خمینی (ره) ، رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری و همت مسئولان نظام توانسته اند حقانیت خود را به دنیا ثابت کنند . همین ثبات در گفتار و رفتارهای جمهوری اسلامی نشان از حقانیت این نظام برخواسته از مردم است.

نماینده عالی دولت تدبیر امید در شهرستان بستک با بیان اینکه امروزه شاهد تلاش های مذبوعانه امریکا به همراهی اسرائیل در مقابل مردم ایران هستیم افزود: کاهش ۶۳ درصدی محبوبیت رئیس جمهور امریکا در یک سال اول فعالیت خود نشان دهنده انزوای اوست.

فرماندار بستک با ارائه آمار پروژه های در دست افتتاح شهرستان بستک اعتبار این پروژه ها را حدود ۵۹ میلیارد تومان دانست و افزود ، این مبلغ نسبت به سال گذشته با رشد ۲۶ درصدی همراه بوده است.

پرتابیان ضمن اشاره به اینکه برنامه دولت حمایت از سرمایه گذاران و اعطای تسهیلات ویژه در این بخش گفت ، بستک در مسیر توسعه قرار دارد و ما به آینده بستک امیدوار هستیم. وی افزود، وحدت و امنیت دو شاخصه شهرستان بستک می باشد.

فرماندار شهرستان بستک با اشاره به برنامه دولت برای ارتقا چند روستا در شهرستان بستک گفت: این روستاها شناسایی و بررسی شده اند و برای انجام مراحل دیگر به استانداری ارسال شده اند و اقدامات در دست انجام است.

عبدالله پرتابیان در پایان با بیان اینکه مهمترین پروژه در دست اجرا شهرستان بستک راه خورجناح می باشد افزود: این پروژه علاوه بر اهمیت برای شهرستان از پروژه های مهم استان هرمزگان محسوب می شود و شخص استاندار هر دوهفته یکبار گزارش پیشرفت این پروژه را از ما میخواهد و مورد پیگیری دکتر همتی می باشد.

انتهای پیام/آ