به گزارش بستک نیوز ، “ناصرشریفی”نماینده مردم هرمزگان در مجلس شورای اسلامی طی پیامی فرا رسیدن دهه فجر و روز۲۲ بهمن را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

《دهه فجر مقطع رهایی ملت ایران است》 مقام معظم رهبری

دهه مبارک فجر، یادآور شکوه‏مند حماسه و سرافرازی ملتی است که در عصر اسارت انسان صفحه‏ های زرین را در تاریخ حیات آدمی گشود و فریاد خدا خواهی، معنویت، آزادی و استقلال را در گوش و جان جهانیان طنین‏ انداز کرد.

در بهمن ماه ۱۳۵۷،  جهان شاهد تحولی شگرف و انقلابی عظیم و مردمی در تاریخ بود. قیام ملتی مصمم و یکپارچه با قلب هایی سرشار از عشق و ایمان وعزمی پولادین که با راهبری رهبری بزرگ و نستوهی وفداکاری های عظیم ملت بزرگ ایران برحاکمیت مطلقه استبداد و زور فائق آمدند.

اینک این ماییم و این میراث چندین ساله انقلاب و این اهداف بلند امام که در پیش روی ماست. فرمان امام راحل (ره) که مقام معظم رهبری هم همواره بر آن تاکید دارند را از یاد نبریم که رمز پیروزی ما وحدت کلمه بوده و اینک نیز بلا شک رمز تداوم آن همان است.

ما و شما مسئولیم در مقابل هر حرکتی که این وحدت را خدشه دار کند بایستیم و نگذاریم دشمنان نیات پلید خود را برآورده کنند. یقینا نصب العین قرار دادن مواضع قاطع مقام معظم رهبری چه در سیاست خارجی و چه در جهت گیریهای اقتصادی˓ تضمین کننده استقلال و آزادی میهن اسلامی ما خواهد بود

بی تردید استقامت مثال زدنی وسربلندی مردم بزرگ ایران اسلامی در طول چهار دهه با وجود تلاش های برنامه ریزی شده ی دشمنان اسلام ،بار مسولیت مارا سنگین نموده واینک وظیفه همه مسئولین وخدمت گزاران صدیق به این ملک وملت است که در جهت آنچه اندیشه امام راحل عظیم الشاَن بوده وامروز دغدغه اصلی مقام معظم رهبری در بحث خدمتگزاری شایسته به مردم، پرهیز از بوروکراسی اداری، تسریع وتسهیل امورات مردم بویژه در حوزه اشتغال جوانان می باشد، اهتمام جدی ورزیم

اینجانب به سهم خود این حماسه تاریخی را به همه دلسوزان نظام مقدس جمهوری اسلامی، رهبر معظم انقلاب ، آحاد مردم مومن و شهیدپرور ایران و بویژه مردم شریف ، نجیب وانقلابی حوزه انتخابیه ام تبریک و تهنیت عرض نموده و عزت و اقتدار ایران عزیز را از خداوند متعال خواستارم.

“والسلام علیکم”
دوازدهم بهمن ماه یکهزار وسیصد ونود وشش هجری شمسی

“ناصر شریفی” نماینده مردم شریف شهرستانهای بندرلنگه،بستک، پارسیان وکیش درمجلس شورای اسلامی