به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ،  عبدالله پرتابیان فرماندار شهرستان بستک با صدور پیامی ایام‌الله دهه مبارک فجر سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را گرامی داشت.

متن پیام به این شرح است.

بسم الله الرحمن الرحیم
«وَ قُلْ جَاء الْحَقُّ وَ زَهَقَ الباطِلُ إِنَّ الْبَاطِلَ کانَ زَهوقا ؛‌

دهه مبارک فجر، یادآور بصیرت ورشادت ملتی منسجم، خداجوی و ولایت مدار است که توانست تحت هدایت ورهبری حضرت امام خمینی (ره) و با بهره گیری از تعالیم دین مبین اسلام در رویارویی با استبداد شاهنشاهی فصل جدیدی از حیات سیاسی و فرهنگی خویش را آغاز کند و موجب احیای دین و معارف الهی در سرزمین کهن ایران شود.
انقلاب شکوهمند اسلامی ایران در حالی وارد چهلمین سال عمر پر برکت خود می شود که انوار الهام بخش آن سراسر منطقه، جهان اسلام و فراتر از آن را در بر گرفته و موجب بیداری ملت ها در کشورهای مختلف شده است.
در طول ۳۹ سال گذشته قدرت استکباری آمریکا پیاپی از انقلاب اسلامی ضربه خورده ودر تمامی توطئه های خود ناکام مانده و روز به روز افول یافته و جایگاه خود در منطقه و نظام بین الملل را از دست داده است و انقلاب اسلامی ایران با عزت و اقتدار مسیر تعالی و پیشرفت را طی نموده است.
اینجانب طلیعه ی فجر انقلاب اسلامی وسی ونهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران را به پیشگاه مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی)جناب آقای دکتر روحانی ریاست محترم جمهور، خانواده های معظم شهدا، تمامی هموطنان گرامی و به ویژه مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان بستک تبریک و تهنیت عرض می نمایم .

عبدالله پرتابیان
فرماندار شهرستان بستک

انتهای پیام/آ