به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عبدالله پرتابیان فرماندار بستک در نشست مطبوعاتی در جمع خبرنگاران ضمن تبریک به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر و تسلیت به مناسبت ایام فاطمیه و شهادت مرزبانان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران در مواجه با نیروی تکفیری داعش افزود، وظیفه ما به عنوان دولت و شما رسانه ها و روابط عمومی ها انعکاس خدمات دولت و نظام برای مردم است زیرا حق مردم است که از خدمات دولت و نظام اسلامی به منطقه و شهر و روستای خود مطلع باشند.

فرماندار بستک با بیان اینکه رسانه ها حلقه واصل بین مردم و دولت هستند افزود: دشمنان نظام اسلامی با‌صرف هزینه های گزاف میخواهند خدمات ۳۹ ساله نظام اسلامی را زیر سوال ببرند و شما رسانه ها به عنوان مطمئن ترین سیستم اطلاع رسانی باید این خدمات را صادقانه به مردم منتقل کنید.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در شهرستان بستک با اعلام اجرای بیش از ۲۸۰ برنامه در ۳۹ عنوان به مناسبت دهه مبارک فجر در شهرستان بستک تصریح کرد ، این برنامه ها به صورت مدون در ۲ شهر و ۶۵ روستا با همکاری مردم و دستگاههای اجرایی اجرا خواهد شد.

پرتابیان با اشاره به اینکه در دهه فجر ۷۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۹۰ میلیارد ریال افتتاح خواهد شد افزود : این آمار از لحاظ تعداد نسبت به سال گذشته با رشد ۱۶ درصدی و از نظر اعتبار با رشد ۲۶ درصدی همراه بوده است.

فرماندار بستک مهمترین پروژه های قابل افتتاح در دهه فجر شهرستان بستک را راه اصلی تدرویه – آل کندی – دهنگ ، فاز اول راه اصلی چاهبنارد به تنگ بستک ، دبستان شش کلاسه شهید بستکی زاده تدرویه ، مدرسه ۸ کلاسه سپیده کاشانی بستک ، میدان دفاع مقدس شهر بستک ، پروژه های مدیریت برق بستک ، فاز ۲ پوشاک کریمی ، پروژه های صنعت معدن تجارت ، آسفالت کوچه و معابر جناح و کارخانه خوراک دام و طیور خدنگ معرفی کرد.

عبدالله پرتابیان در پایان سخنان خود از پایگاه خبری بستک نیوز و دو هفته نامه بستکیه به منظور حضور در نمایشگاه مطبوعات ، پایگاههای خبری و خبرگزاری های استان هرمزگان قدردانی کرد.

انتهای پیام /آ