به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، عبدالله بورنگی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و رئیس ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی شهرستان بستک با بیان اینکه کمیته‌های ۱۵ گانه ستاد سی نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی برنامه‌های مختلفی برای شهرها و روستاهای شهرستان تدارک دیده‌اند اظهارداشت. برنامه ها این دهه مبارک در مرکز شهرستان وروستاها با شکوه خاصی برگزار می گردد.

وی با بیان اینکه ۸ تا ۱۳ بهمن مصادف با ایام فاطیمه (س)است افزود: در این ایام برنامه‌های دهه فجر با حفظ حرمت ایام فاطیمه در نقاط مختلف برگزار می‌شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان بستک با اعلام این خبر که گلبانگ انقلاب در کلیه مدارس سطح شهرستان نواخته می‌شود تصریح کرد: از آنجائیکه ۱۲ بهمن مصادف با پنج‌شنبه است گلبانگ انقلاب درروز شنبه ۱۴ بهمن در کلیه مدارس سطح شهرستان نواخته می شود . که این مراسم به صورت نمادین با حضور مسئولین در دبیرستان بوخش و راهنمایی سپیده کاشانی شهر بستک برگزار می گردد.
رئیس ستاد دهه فجر شهرستان بستک در ادامه سخنان خود افزود,۲۸۰ برنامه فرهنگی, هنری,ورزشی و… درقالب ۳۹عنوان ویژه سی و نهمین سالگرد پیروزی انقلاب در شهر و مناطق روستایی و عشایری شهرستان بستک به اجرا در میآید.که مردم ۲ شهر و ۶۵ روستای شهرستان در ایام دهه فجر میزبان جشن‌های این ایام مبارک هستند.

انتهای پیام/آ