به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام جعفر کاظم زاده امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز، با تاکید بر مورد غفلت قرار گرفتن مسائل اصلی جهان اسلام گفت: یک دشمن خارجی که مسلمانان را دشمن خود می داند از اساس با قتل و کشتار و خونریزی همه را به جان هم انداخته و با استفاده از غفلت در وحدت و یکپارچگی مسلمانان، ما را سرگرم فرعیات کرده و از اصل اسلام دور کرده اند.

وی افزود: برخی از حکام کشورهای مسلمان هنوز در خواب خرگوشی به سر می برند و فکر می کنند که آمریکا راست می گوید اما تا زمانیکه این حکام خودشان حیوان صفت زندگی می کنند این مسائل حل نمی شود.

امام جمعه موقت شهرستان بستک با بیان اینکه قانون حیوانی به حقوق بشر آمریکایی شرف دارد اظهار داشت: همه ما باید بدانیم که خوی استکباری آمریکا از همه ملت ها و دولت ها بیشتر است.

حجت الاسلام کاظم زاده در ادامه با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری ابراز داشت: اگر علما، روشنفکران و صاحب نظران تمامی ممالک اسلامی به عنوان یَد واحد ریل گذاری کنند مدینه فاضله ای در اسلام بوجود خواهد آمد.

وی تاکید داشت: خائن امروزی جهان اسلام عربستان سعودی است که دست نحسی بر پایه محبت به اسراییل داده است، آفرین بر ایران و افغانستان و پاکستان که حرکت های این خائن را محکوم می کنند.

حجت الاسلام کاظم زاده به بهانه تحریم های جدید علیه کشورمان خطاب به مسئولین گفت: امید بستن به آمریکا کافی است، امید بستن به آمریکا یعنی خسارت محض که نمونه عینی آن برجام است.

امام جمعه موقت شهرستان بستک در بخش دیگری از سخنان خود ضمن عرض تسلیت و ابراز همدردی با خانواده های جان باختگان کشتی نفتکش سانچی گفت: نباید با این مسئله احساساتی برخورد کنیم و بهانه به رسانه های معاند بدهیم، از مسئولین خواستاریم علل این حادثه را بطور جدی بررسی و پیگیری کنند.

انتهای پیام / ش.ز