به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، منصور عباسی در جمع مردم کوهیج با ابراز خوشحالی و خرسندی از حضورش در این روستا گفت: جای هیچگونه تقدیر از بنده نبود چرا که اگر کاری در روستای شما یا هر جایی دیگر انجام داده ام آن را وظیفه خود میدانم.

وی افزود: ارزش هر انسان به کارهایی است که برای دیگران انجام می دهد و بنده به عنوان خدمتگزار در منطقه در خدمت شما مردم هستم.

منصور عباسی کار دولت و خیرین را در منطقه ستودنی دانست و اظهار داشت: نتیجه خوب از یک کار، زمانی بدست می آید که مردم در آن مشارکت داشته باشند، در ساخت این سالن همه مردم کوهیج مشارکت داشتند که من بابت آن از مردم کوهیج تشکر می کنم.

وی تصریح کرد: امیدوارم روزی برسد که بجای دو دستگی و کینه، فرهنگ مشارکت در سطح شهرستان رونق بگیرد چون با مشارکت و همکاری کارهای زیادی انجام می شود.

منصور عباسی در پایان سخنانش ضمن تشکر از شورا و دهیار سابق و فعلی روستای کوهیج ابراز داشت: هر کسی در شهر یا روستایی سکونت دارد، ما باید کاری کنیم که بُعد مسافت را از هم کم کنیم، فاصله دل ها را کم کنیم، با همدلی و اتحاد و همفکری فاصله ها را کم کنیم، امیدوارم روزی برسد که تمام شهرستان یک دست باشیم، این سالن مبارک مردم کوهیج باشد.

قابل ذکر است که بلوار ورودی روستای کوهیج و سالن چند منظوره فاروق عباسی، به همت حاج منصور عباسی در این روستا ساخته شده است.مراسم قدردانی از تلاش ها و همت بلند حاج منصور عباسی در روستای کوهیج، در سالن فاروق عباسی این روستا با حضور پرشور مردم، مسئولین، علما و … برگزار شد.

انتهای پیام / ش.ز