به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، باحضور استاندار هرمزگان در شهرستان بستک و شهر جناح دو طرح بزرگ افتتاح و کلنگ زنی شد.

در مراسم افتتاح بلوار بزرگ حاج منصور عباسی در جناح ، عقیل مدنی رئیس شورای اسلامی شهر جناح و نایب رئیس شورای اسلامی استان هرمزگان در جمع مسئولان استانی و شهرستانی افزود ، حضور این مردم دلیل مشارکت مردم است.وقتی مردم در جایی حضور پیدا می کنند به این معناست که مردم مشارکت دارند.حضور مسئولین طراز اول همچون حضرتعالی و دیگر مسئولین در شهر ما غنیمتی ارزشمند است.و در پی به دست آمدن چنین فرصت های نادری ما اهداف و مسائل و برنامه ها را ارائه می دهیم.

مدنی در ادامه اصافه کرد، ما در شهرستان بستک مشکلی نداریم ولی هدف، برنامه ،تلاش و مشارکت داریم. مردم شهرستان بستک الگوی مشارکت در سطح کشور هستند و به عنوان شهرستانی که الگوی مشارکت مردم و دولت است می تواند الگو و نمونه ای در سطح کشور باشد.

نایب رئیس شورای اسلامی استان هرمزگان در ادامه گفت : شهرستان بستک، شهرستان ماست و همه ی مردم ما مردمانی هستند که به بلوغ سیاسی رسیده اند و دوستدار مملکت و کشور هستند و حاضرند تمام وجودشان را برای این کشور بگذارندوی افزود ،  اگر قرار است مملکت رشد کند باید همه ی شهرها و روستاها رشد کنند تهران هر چقدر رشد کند، فقط تهران رشد کرده است ولی اگر شهرها و روستاهای این مملکت رشد بکنند ایران رشد کرده است و ما به سهم خودمان به دنبال اعتلای کشورمان ایران هستیم.

نماینده شورای اسلامی شهرستان بستک در استان هرمزگان تصریح کرد:  ما در اینجا تلاش و برنامه هایمان را با تدبیر و حمایت استاندار محترم پیوند می زنیم.پروژه ای که در حال حاضر قرار است به دست مبارک استاندار معزز و همه ی مسئولین افتتاح شود با همت و بلندنظری جناب آقای منصور عباسی احداث شده است. وی اضافه کرد ، برادران!حاج منصور عباسی تقسیم را به معنی واقعی ریاضی یاد گرفته است و در امور انسانی به کار گرفته است. کار آقای عباسی یک حقیقت است و یک واقعیت.من گوشه ای از فعالیت آقای عباسی را به مردم ارائه میکنم. آقای عباسی در زمینه ی آب رسانی،برق رسانی،عمران شهری و روستایی،در زمینه آموزش و پرورش،آموزش عالی،ورزش و جوانان،کمک به بیماران و مهمتر از همه در زمینه اشتغال فعالیت می کند.

عقیل مدنی در ادامه گفت : ما دلیلی ندارد مثل جاهای دیگر در کتاب ها به دنبال حاتم بگردیم ما در کنار خود حاتم را داریم. تمام دستاوردهای امروز بشری در سایه ی تلاش و برنامه ریزی بوده و لاغیر.مردمی که عزم خود را برای تلاش و پیشرفت جزم کرده اند و انتظار حمایت را هم دارند.از قدیم تا به امروز در شهرستان بستک قریب به هشتاد تا نود درصد به واسطه ی مشارکت مردم بوده است و این موضوع برای شهرستان بستک یک امتیاز است. باید این موضوع را بیان کنم که وظیفه ی دولت اشتغال زایی نیست.دولت باید زیرساخت ها را فراهم کند.

رئیس شورای اسلامی شهر جناح با اشاره به شعار اشتغال دولت خطاب به استاندار هرمزگان گفت :  پروژه بلوار حاج منصور عباسی به ظاهر یک پروژه است که خیر ان را احداث کرده است. ولی در واقع خیر گرانقدر این پروژه اشتغال زایی کرده است.از سنگ جدول و اسفالت گرفته تا سایر بخش های مختلف این پروژه که در واقع اشتغال زایی محسوب می شود.جناب آقای استاندار!ما دلیلی ندارد مثل جاهای دیگر در کتاب ها به دنبال حاتم بگردیم.ما در کنار خود حاتم(حاج منصور عباسی) هستیم.

وی در پایان از استاندار هرمزگان درخواست کرد که شهروند افتخاری شهر جناح بشوند.

انتهای پیام/آ