به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، ظهر امروز استاندار هرمزگان به منظور بازدید از پروژه های عمرانی شهرستان و دیدار با مردم به شهرستان بستک سفر کرد.

دکتر همتی در بدو ورود خود در جمع نمازگزاران شهر بستک گفت: اوصاف شهرستان بستک و مردم خوب آن را قبل از حضورم در استان هرمزگان از دوستان و آشنایان شنیده بودم. وی افزود : مردم بستک مردمی همیشه در صحنه ، همراه و دارای فرهنگی غنی هستند که شهرستان بستک را به یکی از شهرستان های نمونه کشور تبدیل کرده است.

استاندار هرمزگان با اشاره به وحدت و همدلی جاری بین مردم بستک افزود : هماهنگی و وحدت جاری بین مردم این شهرستان نشان از متدین بودن این مردم می باشد.

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان هرمزگان با اشاره به وجود خیرین در این شهرستان تصریح کرد : حضور و مشارکت مردم و خیرین در امور اجتماعی و عمرانی شهرستان بستک خصیصه ای است که در کمتر جایی از کشور پیدا خواهید کرد. این که مردم آستین را بالا میزنند و به کمک دولت می آیند نشان از فرهیختگی و فرهنگ بالای این مردم می باشد زیرا متعقدند به دلیل گستردگی کشور کمک دولت به مناطقشان با زمان بالایی مواجه شود.

فریدون همتی با تقدیر از حضور حداکثری مردم بستک در انتخابات گذشته و رای قاطع به دولت تدبیر و امید اضافه کرد: حضور مردم بستک در انتخابات گذشته در همه کشور زبان زد خاص و عام شده بود زیرا با این حضور چشمگیر دل رهبر انقلاب را شاد کردید.

دکتر همتی با اشاره به رای ۹۶ درصدی مردم بستک به دولت تدبیر و امید افزود ، ذکر و خیر مردم شهرستان بستک به گوش رئیس جمهور نیز رسیده است و بنده را مامور کرده اند تا سلام گرم ایشان را به مردم این شهرستان برسانم.

استاندار استان هرمزگان در پایان با تقدیر از وحدت مثال زدنی شیعه و سنی در استان هرمزگان و علی الخصوص شهرستان بستک تصریح کرد : نباید بگذاریم دشمن بین ما تفرقه بیاندازد زیرا ما با هم برادر هستیم خدا ، قرآن و رسولی واحد داریم و به آن نیز می بالیم. وی افزود چرا همه تفرقه افکنی ها وکشت و کشتارها در کشورهای مسلمان اتفاق می افتد؟ زیرا آمریکایی ها از اسلام هراس دارند و از قدرت نفوذ پذیری کلام حق در بین امت ها می ترسند.

انتهای پیام/آ