به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، صلاح الدین احمدی رئیس شورای اسلامی شهر بستک در جلسه ای با حضور شریفی نماینده غرب هرمزگان  ،پرتابیان فرماندار بستک ، شیری مدیر کل راه و شهرسازی و برخی معتمدین و اعضای شورای اسلامی شهر بستک در محل فرمانداری بستک برگزار شد افزود : مشکل مهم شهر بستک با زمین هایی است که توسط دولت موات اعلام شده است که مقداری از آن ها در زمان معاونت فرمانداری شریفی حل شده است و هم اکنون تعدادی از آن هنوز موجود است که انتظار داریم برای مردم حل شود.

احمدی اضافه کرد: زمین های منطقه میرزآباد ملی است ولی آنها از قبل از انقلاب شروع به ساخت و ساز کرده اند و انتظار می رود این مشکل نیز با حمایت شما حل شود . وی افزود : در خصوص تکمیل ساختمان شهرداری و بلوار ورودی شهر بستک از سمت لارستان و ورودی از سمت کتل نیز توقع حمایت از مجموعه راه و شهرسازی می باشد.

رئیس شورای اسلامی شهر بستک تصریح کرد: بنده بعنوان هیات امنا راه خور از شما درخواست دارم حواستان به شرکت گاز باشد زیرا قسمتی از آن توسط این شرکت خراب شده است و توقع اصلاح را داریم.

وی در پایان ضمت تشکر از حضور مدیرکل راه و شهرسازی و هیات همراه در شهرستان بستک گفت: جواب استعلام از راه و شهرسازی زمان زیادی را می طلبد که برای ثبت یک خانه زمان زیادی تلف می شود.

انتهای پیام/آ