به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز ، سید بدرآل عبایی شهردار شهر بستک در سخنانی در خطبه نماز جمعه شهر بستک گفت : از اعتماد شورای اسلامی شهر و همراهی مردم بستک تشکر و قدردانی می کنم.

شهردار بستک ادامه داد : پذیرش مسئولیت در دوره کنونی به دلیل اعتبارات کم و بودجه های محدود کار آسانی نیست اما اینکه ما جوانها گوشه عزلت را انتخاب  و مسئولیت ها را قبول نکنیم نیز کاری عقلایی نیست و باید در عرصه ها حضور پیدا کنیم ، مدیریت جامعه را بعهده بگیریم و نظرات خود را محقق کنیم.

آل عبایی ضمن تشکر از حمایت های مردم و نماینده فعلی مجلس شورای اسلامی و نمایندگان ادوار گذشته گفت: امیدواریم که بتوانیم بستک را  آنگونه که شایسته مردم نجیب ماست بسازیم. وی ادامه داد : پزشکان و نخبگان ما در سراسر کشور زبانزد هستند و رفتار مردم ما به گونه ای است که همه به آن اذعان دارند که این شهر از پیشینه و فرهنگ غنی برخوردار است.

شهردار بستک ادامه داد : منظره شهر بستک باید شایسته نامش باشد ، بستک باید فضای سبز بیشتر  ،  پارکینگ  ،  خیابان های بزرگتر ، پیاده رو های زیبا تر و شب های روشن تری داشته باشد که این بدون حضور مردم و حمایت آنها محقق نخواهد شد.

آل عبایی افزود : به دلیل فرسوده بودن خودروهای جمع آوری زباله از سه ماشین شهرداری فقط یک خودرو عملیاتی بود و این مشکلاتی برای مردم ایجاد کرده بود و باعث شده بود که یک خودرو در دو شیفت زباله های سطح شهر را جمع آوری کند ولی در روزهای گذشته و با حمایت نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی خودرو جمع آوری زباله به مبلغ ۱۷۰ میلیون تومان خریداری شده است که از امروز عملیاتی خواهد شد.

شهردار بستک در پایان از مردم بستک خواست که در مراسم بزرگداشت آقا سیدمحمد قتالی امام جمعه شهربستک که در روز چهارشنبه ساعت ۱۹:۳۰ عصر برگزار می شود شرکت کنند.

انتهای پیام/آ