به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، عبدالرحیم قادری در آیین تکریم و معارفه شهردار شهر جناح، ضمن تشکر از حمایت های گسترده و وحدت اجتماعی مردم گفت: در مدت ۴ سال به عنوان شهردار شهر جناح در خدمت مردمی بسیار خوب و مهربان بودم با اینکه کارهایی نیمه تمام ماند، معایبی هم بود اما اختلاف سلایق در هر جایی وجود دارد که امری طبیعی است.

وی افزود: باید خودمان را با قوانین وفق دهیم تا سطح فرهنگی و فکری خود را بالا ببریم.

شهردار سابق شهر جناح در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: اگر در پرونده ای برای خود یا فرزندان یا اطرافیانم سواستفاده کردم بیایید و مچ مرا بگیرید، با اینکه ارادت خاصی به خیرین دارم ولی خدا را شاهد می گیرم که تابحال یک ریال هم از خیرین نگرفته ام.

وی تصریح کرد: با همه مسئولین و خیرین منطقه رابطه دوستانه دارم، در این راستا از حاج منصور عباسی، محمد عقیل مدنی و دکتر درخشنده نهایت سپاس و قدردانی را دارم.

عبدالرحیم قادری در ادامه ضمن تمجید از فعالیت های محمد جلالی در شهر بستک گفت: جلالی در چند نوبت به عنوان شهردار برتر شناخته شده که جای بسی افتخار دارد و خود را مفتخر میدانم که شاگرد جلالی هستم، این را هم خیلی رُک می گویم که جلالی از من برتر است.

وی اظهار داشت: جلالی قصد تقابل با کسی را ندارد چرا که باید وحدتی منطقه ای بین بستک و جناح ایجاد شود، هنوز راه دور و درازی برای پیشرفت بیشتر پیش رو داریم.

شهردار سابق شهر جناح یکی از عوامل توسعه شهرها را راه آن شهر دانست و افزود: بنده هیچوقت با جاده خور مخالف نبودم هرچند پروژه هایی مربوط به سال ۹۶ داشته ایم ولی کار اجرایی آن هنوز انجام نشده که امیدوارم مهندس جلالی با درایت خود این کار را به اتمام برساند.

عبدالرحیم قادری در پایان سخنانش به شرح برخی از پروژه های صورت گرفته در شهر جناح پرداخت و پس از آن ضمن طلب حلالیت از مردم با آنان خداحافظی کرد.

قابل ذکر است آیین تکریم عبدالرحیم قادری شهردار سابق شهر جناح و معارفه محمد جلالی به عنوان شهردار جدید شهر جناح در سالن فاروق عباسی این شهر با حضور پرشور مردم و مسئولین ارشد شهرستان بستک برگزار شد.

انتهای پیام / ش.ز