به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، تیم فوتسال بانوان “الریم گچویه” از توابع شهرستان بستک قهرمان و تیم النصر کهتویه نائب قهرمان و تیم مراغ مقام سوم این دوره از مسابقات فوتسال بانوان غرب استان هرمزگان را کسب کردند و جام اخلاق مسابقات را نیز تیم فوتسال بندرلنگه کسب کرد.

حــســن پیام در مراسم اختتامیه اولیـن دوره مسابقات فوتسال بانوان غرب هرمزگان گفت: این دوره از مسابقات برای نخستین بار در سطح غرب هرمزگان با حـضور تیم های بندرلنگه، گچویه، کهتویه برگزار شده که از حـضور تیم های شرکت کننده تشکر و قدردانی می کنیم.

حــســن پیام مسئول برگزار کننده در پایان گفت: قهرمانی تیم فوتسال الریم گچویه را خـدمـت  شـما خواهران گرانقدر و مردم عـزیز و نجیب گچویه صمیمانه تبریک عرض می کنم.همچنین نائب قهرمانی و مقام سوم مسابقات را خـدمـت بازیکنان محترمه و مردم عزیز و نجیب کهتویه و مراغ تبریک عرض مینمایم.

وی افزود: در این مراسم قرار شد مسئولین عـزیز هر سه شهرستان حـضور داشته باشند ولیکن بعلت تداخل هفته مبارک وحدت و برگزاری جلسات و مراسمات پی در پی نتوانستند حـضور داشته باشند و انشالله در دومیـن مرحله حـضور خواهند داشت.

خالد ادب اواز مسئول هیت فوتبال بخش شیبکوه در این مراسم گفت:  اولین دوره مسابقات فوتسال بانوان غرب هرمزگان در بخش شیبکوه با همت شورا و دهیاری و با همکاری هیئت فوتبال بخش شیبکوه و نظارت اداره ورزش و جوانان، معتمدین روستای شهید پرور و فرهنگی مراغ و خیر گرانقدر جناب اقای شریف پیام برگزار شد.

ادب اواز اضافه کرد: هیئت فوتبال در برنامه سال ۹۶ توجه ویژه ای به فوتسال بانوان دارد و باید حداکثر توان خود برای رشد و توسعه فوتسال در تمام رده ها انجام گیرد وان شاءالله در آینده ای نزدیک فوتسال بانوان بخش شیبکوه بخصوص تیم فوتسال مراغ حرف هایی در استان خواهد داشت.

وی در پایان افزود: از همه دست اندرکاران بویژه سرکار خانم مریم صادقی و جناب اقای حــســن پیام اسپانسر اولیـن دوره مسابقات فوتسال بانوان غرب استان هرمزگان تشکر و قدردانی می کنم.

در پایان مراسم از حــســن پیام حامی و اسپانسر اولیـن دوره مسابقات فوتسال بانوان غرب استان هرمزگان تجلیل شد.

انتهای پیام / ش.ز