به گزارش پایگاه خبری بستک نیوز، حجت الاسلام حسن صادقی امام جمعه موقت شهرستان بستک در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک فرا رسیدن میلاد رسول اکرم (ص)، میلاد امام جعفر صادق (ع) و آغاز هفته وحدت گفت: وظیفه ما انسان هاست که جهاد اکبر را تبیین کنیم و شبهه های مطرح شده توسط دشمنان را از جامعه دور کنیم.

وی افزود: در جهاد کبیر، اگر مجاهد جا خالی کند یا تسلیم دشمن بشود جامعه اسلامی آسیب می بیند زیرا دشمن از تمام ابزار و شیوه های خود برای این آسیب استفاده خواهد کرد.

امام جمعه موقت شهرستان بستک اظهار داشت: دشمن به دنبال این است که جوانان ما را لاابالی و بی تفاوت بار بیاورد، نباید بگذاریم روحیه حماسی جوانان ما شکسته شود، باید جلوی این کار ایستاد.

وی تصریح کرد: با دنیا داد و ستد کنید اما هویت و شخصیت اصلی خود را فراموش نکنید و نگذارید دشمن با القائات خود شما را از مسیر اصلی دور کند.

حجت الاسلام صادقی در آغاز خطبه دوم منافق را به مانند هندوانه ابوجهل دانست و ابراز داشت: کسانی که بین شیعه و سنی اختلاف می اندازند کشتی اسلام را سوراخ می کنند چرا که کینه و اختلاف مانند تیغ تیزی است که بر پیکره اسلام کشیده می شود.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری افزود: شیعه انگلیسی و وهابیت درصدد اختلاف بین شیعه و سنی واقعی هستند اما مردم ما هوشیارند و فریب این دسته از افراد را نخواهند خورد.

خطیب موقت جمعه شهرستان بستک در ادامه فضاسازی دشمن در فضای مجازی را مسئله ای مورد بحث دانست و گفت: اگر می خواهید تیرهای مسموم دشمن به اردوگاه حق اصابت نکند علم خود را بالا ببرید، در برابر دشمن به شایعات توجه نکنید و در میدان فرهنگ و سیاست از دشمن تبعیت نکنید تا بتوانیم روحیه انقلابی خود را حفظ کنیم.

انتهای پیام / ش.ز